آیفون مدل 2019 با چه ویژگی های به بازار خواهد آمد؟
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:21 فروردین 1397، 11:00

آیفون مدل 2019 با چه ویژگی های به بازار خواهد آمد؟

به نظر شما آیفون مدل سال 2019 با چه مشخصات و ویژگی هایی به بازار عرضه خواهد شد؟ این بار کمپانی اپل چه فناوری را به کاربران خود عرضه خواهد نمود؟ ظاهرا بر اساس آخرین خبرهای منتشر شده، باید منتظر آیفون مدل 2019 با دوربین ثسه گانه در قاب پشتی آن باشیم.


این روزها، خبرهای مختلفی درباره گوشی های هوشمند با طراحی حداقل دو دوربین در قاب پشتی مواجه هستیم. حداقل این موضوع در گوشی های رده بالاتر بسیار عادی شده و تقریبا همگی آنها مجهز به دوربین دوگانه هستند. این طراحی برای کمک به کاربران در گرفتن عکس هایی با کیفیت بهتر در نظرگرفته شده است. ممکن است کاربر نتواند با یک دوربین به چنین کیفیتی دست پیدا کند ولی با دو ربین دوگانه می تواند عکس های بهتری بگیرد. البته در این بین گوشی هایی همچون گوگل پیکسل 2 هم در بازار هستند که با یک دوربین تکی در قاب پشتی می توانند کارایی مشابه دو دوربین را ارائه بدهند. ولی خب این موارد استثنا هستند و تجربه نشان داده است در شرایط فعلی و با فناوری های فعلی استفاده از دو لنز به بهبود کیفیت عکس های پرتره کمک شایانی می کند.

براساس آخرین خبرهای منتشر شده از یک روزنامه اقتصادی در تایوان، ظاهرا باید منتظر باشیم تا کمپانی اپل، آیفون مدل 2019 خود را با دوربین سه گانه در قاب پشتی به بازار عرضه کند. این روزنامه اقتصادی تایوانی ادعا کرده است که آیفون مدل 2019 با سه لنز در قاب پشتی خود رونمایی می شود. البته داشتن دوربین سه گانه در قاب پشتی، فناوری جدیدی نیست و پیش از این کمپانی هواوی در گوشی هواوی P20 از این ماژول دوربین در طراحی گوشی خود استفاده کرده است. شاید اپل قصد دارد به شکل دیگری این دوربین سه گانه را پیاده سازی کند و یا کارایی جدید برای آن تعریف و تعیین نماید. در غیر این صورت چه نکته جدیدی ممکن است در مورد این طراحی وجود داشته باشد؟

گفته می شود که از طریق ترکیب تصویر این سه دوربین، گوشی آیفون مدل 2019 توانایی عکسبرداری با وضوح 40 مگاپیکسل را دارا خواهد بود. البته واقعا ممکن است هر کاربری نیازی به چنین وضوح تصویری نداشته باشد ولی برخی کاربران هم بسیار مشتاق هستند که چنین دوربینی را تجربه کنند و از آن استفاده نمایند. هنوز مشخص نیست که این دوربین سه گانه ممکن است چه ویژگی های دیگری داشته باشد. آنچه مسلم است باید منتظر بمانیم تا خبرهای دیگری در تکمیل این خبر منتشر شوند تا ببینیم آیفون مدل 2019 با چه ویژگی های دیگری رونمایی خواهد شد. با پلازامگ همراه شوید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha