آپدیت جدید جیمیل ویژگی‌های جالب و کاربردی را ارائه می‌کند
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:28 فروردین 1397، 10:00

آپدیت جدید جیمیل ویژگی‌های جالب و کاربردی را ارائه می‌کند

آپدیت جدید جی میل (Gmail) ویژگی‌های جالبی را در اختیار کاربران این سرویس می‌گذارد. حالت محرمانه و ایمیل‌ های خودتخریب دو قابلیت جدید و کاربردی هستند که احتمالا با استقبال مخاطبان جیمیل مواجه خواهند شد.

با طراحی جدید جی ‌میل ممکن است عادت‌هایی که قبلا در کار با این سرویس داشته‌اید، تغییر کنند. اما نگران نباشید همه این‌ها به نفع شما است. شاید در این زمینه از چندی پیش جسته‌وگریخته خبرهایی حاکی از تغییراتی وسیع در جیمیل از سوی نمایندگان گوگل شنیده باشید. این تغییرات بزرگ بر روی دو ویژگی کلیدی تمرکز دارد.

یکی از این ویژگی‌ها حالت محرمانه است. به این معنی که این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا محدودیت‌هایی را برای دریافت‌کنندگان ایمیل اعمال کنید. در واقع با این ویژگی‌ها می‌توانید ترتیبی دهید که از چاپ و ارسال مجدد ایمیل ارسالی شما جلوگیری شود.

علاوه بر این، ویژگی جذاب‌تر و دیگری نیز در راه است. اگر با سرویس‌های مختلف ایمیل یا جی‌میل کارکرده باشید حتماً بعد از مدتی شاهد انبوهی از ایمیل‌های بلااستفاده و خوانده‌ شده در اینباکس (Inbox) خود بوده‌اید. در واقع ویژگی دیگر تغییرات جی میل خبر خوبی در این زمینه، با نام ایمیل‌های خودتخریب است. این ویژگی باعث می‌شود تا ایمیل‌های بلااستفاده (خوانده‌ شده یا ارسال‌ شده) بعد از یک دوره زمانی مشخص پاک شوند.

انتظار می‌رود این تغییرات و ویژگی‌های جدید در جی میل به‌صورت رسمی بین هشتم تا دهم ماه می سال جاری میلادی در کنفرانس تیم توسعه‌دهنده گوگل معرفی شوند.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha