پتنت جدید سامسونگ: طراحی ناچ و گوشی هوشمندی تمام صفحه
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:28 فروردین 1397، 15:30

پتنت جدید سامسونگ: طراحی ناچ و گوشی هوشمندی تمام صفحه

سامسونگ پتنت جدیدی به ثبت رسانده که در این پتنت جدید شاهد طراحی ناچ و گوشی هوشمند کاملا تمام صفحه خواهیم بود. شاید یکی از کمپانی هایی که هنوز از طراحی ناچ در گوشی هوشمند خود استفاده نکرده است، کمپانی سامسونگ باشد. به نظر می رسد با توجه به اطلاعات جدیدی که در مورد پتنت جدید سامسونگ منتشر شده است، باید منتظر باشیم تا طراحی ناچ را در این گوشی های هوشمند هم ببینیم. هم چنین در این پتنت جدید مشخص شده که گوشی هوشمند سامسونگ تمام صفحه خواهد بود.

پتنت

در تصاویر ارائه شده از این پتنت مشاهده می کنید که صفحه نمایش از هر چهار جهت حاشیه های بسیار باریکی دارد و در اصل طراحی یک گوشی هوشمند کاملا تمام صفحه نشان داده شده است. هم چنین در قاب پشتی طراحی متفاوتی از قرارگیری دوربین های دوگانه را مشاهده خواهید کرد. یکی از عکس ها شباهت زیادی به طراحی آیفون 10 دارد.

همان طور که مشاهده می کنید، طراحی دوربین دوگانه در قاب پشتی به صورت افقی بوده و دوربین های دوگانه در سمت چپ بالای گوشی در قاب پشتی آن جای داده شده اند. هم چنین خطوط مربوط به آنتن هم در همان قسمت قابل رویت است. البته همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، گزینه های مختلف قرار گیری دوربین دوگانه نشان داده شده است. یکی از آنها هم طراحی عمودی دوربین ها را در قاب پشتی نشان می دهد.

پتنت

تصویر دیگر مربوط به سندی از SIPO بوده که نمایشی از یک گوشی هوشمند سامسونگ فوق العاده تمام صفحه را بدون هیچ گونه حاشیه ای نشان می دهد. ظاهرا نسبت صفحه نمایش به بدنه آن 100 درصد است. اگر این صفحه نمایش در گوشی های آینده سامسونگ مورد استفاده قرار گیرد باید محافظ صفحه نمایش مخصوص خودش را هم همراه آن ارائه بدهد. البته مطمئنا در طراحی آن توجه به صفحه نمایش با جنس مقاوم مد نظر قرار گرفته است. بر اساس گمانه زنی های موجود سامسونگ قصد دارد از گوریلا گلس کورنینگ دیگر در گوشی های بعدی خود استفاده نکند و نوعی شیشه محافظ جدید و مقاوم در برابر خراشیدگی را به چرخه تولید خود وارد نماید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha