بتزدا احتمالاً از بازی نقش آفرینی – فضایی جدیدش در E3 2018 رونمایی کند
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:28 فروردین 1397، 18:00

بتزدا احتمالاً از بازی نقش آفرینی – فضایی جدیدش در E3 2018 رونمایی کند

بازار شایعات حول مراسم E3 استودیوی بتزدا حسابی داغ است و انتظار می رود بازی مورد انتظار این شرکت یعنی Starfield پاییز امسال منتشر شود. این استودیو بازی ساز طبق معمول هر سال بخش بزرگی از مراسم E3 را به خودش اختصاص می دهد و در حالی که تنها 2 ماه تا این مراسم زمان باقیست، فضای مجازی و اینترنت از شایعات و اطلاعات در مورد بازی های احتمالی این استودیو اشباع شده است. هنوز چیزی نگذشته، طرفداران بازی در رابطه با انتشار احتمالی بازی Doom 2 گمانه زنی می کنند. اما با توجه به شایعات منتشر شده، بازی Starfield هم چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت.

این بازی که برخی به Fallout در فضا از آن یاد می کنند، مدتی در سکوت خبری به سر می برد. در عین حال اخیراً پست یک کاربر RestEara اشاره به این موضوع دارد که شاید با یک بازی موبایلی طرف باشیم، این ادعا به سرعت توسط طرفداری به اسم Potterson تکذیب شد و از قرار معلوم بازی نه تنها جا پای عنوان موفقی مثل Fallout می گذارد  بلکه در E3 امسال معرفی خواهد شد. چنینی ادعای بی پایه و اساسی می توانست باعث بلاک Potterson از فروم شود، با این حال ادمین های فروم بیانیه زیر را صادر کردند:

«در حال حاضر ادمین های فروم تأیید نمی کنند که این ادعای Potterson صحیح و دقیق است. اما این کاربر، اطلاعاتی را با ما به اشتراک گذاشت که به صحت پستی که قرار داده اشاره دارند. طبق معمول، اعضای ResetEra مسئولیت تمامی چیزهایی را که در پستشان می نویسند به گردن می گیرند.»

گویا خونی که در رگ های شوتر اول شخص و نقش آفرینی سری محبوب Fallout جریان دارد به پیکر Starfield هم منتقل می شود. از قرار معلوم بازی در همان دنیای سوسک های رادیواکتیوی و پیپ بوی  جریان دارد، فقط این بار به جای ویرانه های روی زمین به کهکشان سفر می کنید. برای اولین بار این سری می تواند از برهوت های پسا آخرالزمانی مثل ویرانه های واشنگتن یا لاس وگاس فاصله بگیرد و حتی به آینده ای دور تر سفر کند. با در نظر گرفتن روح دیستوپیایی Fallout سفر بتزدا به فضا باید شگفت انگیز باشد.

بتزدا

بنا به گزراشات، پروسه ساخت Starfield  به ساخت Fallout 3 در سال 2008 باز می گردد و در سال گذشته انتظار می رفت که یکی از بزرگترین رونمایی های E3 2017 باشد. حال باید دید که بتزدا در E3 2018 سخنی از بازی پیش می کشد یا خیر! این استودیو سابقه زیادی در رونمایی بازی ها تنها چند ماه قبل از انتشارشان دارد، بنابر این اگر برنامه انتشار Starfield حقیقت داشته باشد E3 بستر مناسبی برای رونمایی اش می باشد.

Fallout دنیای بسیار زیبایی خلق کرده و توانسته در ژانر عملی – تخیلی نامش را ثبت کند، اما دنیایی را تصور کنید که ربات های آدم کش در سفینه های فضایی برای بقایای انسانی جست و جو می کنند تا آخرین علایم زندگی را نابود کنند. این استودیو مطمئناً روی یک بازی بزرگ کار می کند، اما هنوز هیچ اطلاعات موثقی بابت پروژه پنهانی بتزدا به بیرون درز نکرده است. برنامه این استودیو هر چه که باشد، مطمئناً در E3 2018 در موردش بیشتر خواهیم شنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha