یودا در جنگ ستارگان 9 هم بازی ری می شود
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:29 فروردین 1397، 15:30

یودا در جنگ ستارگان 9 هم بازی ری می شود

شنیده ها حاکی است که در جنگ ستارگان 9، یودا یک بار دیگر وارد ماجرا شده تا آموزش های لازم را به ری بدهد. استاد جدای 900 ساله، در «آخرین جدای» به فیلم بازگشته و به «لوک اسکای واکر» آخرین درس لازم را داده بود و به او کمک کرد تا شکستش را فراموش کند. برکسی پوشیده نیست که قسمت هشتم، در ذهن ما تاثیر زیادی گذاشت، اما بسیاری بر این باورند که صحنه های بازی یودا قوی ترین بخش داستان فیلم بوده است. بسیاری از هواداران همچنین از عروسک گردانی یودا بسیار خوشحال بودند که همچون گذشته های دور توسط فرانک اوز انجام می شد.

جنگ ستارگان

در حالی که گمانه زنی هایی وجود دارد که طی آن یودا می توانسته سوژه اصلی فیلم در بعضی از زمان‌ها باشد، اما به سادگی می‌شد حدس زد که بازی او در «آخرین جدای» در ماجرای اسکای واکر پایان یابد. البته، لوک حالا با نیرو همراه شده و گمانه زنی‌ها مبنی بر این بود که اگر جی جی آبرامز از نیرو در قسمت نهم استفاده کند، لوک به شاگرد خود سر می زند تا به او مشاوره فکری بدهد. اما، بر اساس گزارش های جدید، فیلم سازان چیز دیگری در ذهن دارند.

لازم است که خوانندگان این اطلاعات را در نظر داشته باشند، اما چندان به آن تکیه نکنند، چون حتی برخی از نقش های اصلی قسمت نهم هنوز فیلم‌نامه را نخوانده اند. در حالی که بازگشت یودا خبر بسیار خوبی است، مراجعه او برای درس دادن به ری کمی گیج کننده به نظر می رسد. همان طور که پیش از این گفتیم، یودا از وجود ری و اهمیت او برای خلق تعلیق در این فیلم سریال گونه اطلاع دارد، اما این دو شخصیت هیچ‌گاه پیش از این رودررو با یکدیگر برخورد نداشتند. در کل احتمالا ری از ظاهر شدن روح یودا گیج می شود. یودا هم احتمالا از جهان دیگر برای ری چیزهایی آورده است.

هواداران به یاد می آورند که گمانه زنی های زیادی در مورد یودا در «آخرین جدای» وجود داشت و تهیه کننده فیلم هیچ گاه اظهار نظری رسمی در مورد این موضوع و پیش از نمایش فیلم نداشت. این استودیو مشهور به پنهان کاری های خود است و این احتمال وجود دارد که اتفاقات مختلفی در جنگ ستارگان 9 وجود داشته باشد و نوعی غافلگیری برای ما باقی بگذارد. البته، زمان معرفی این فیلم، امیدواریم که این حدس و گمان ها را بی پاسخ نگذارند، اما معمولا آنها از پرداختن به شایعات و گمانه زنی های هواداران خودداری می کنند. با تمام این اوصاف بسیار هیجان انگیز است که ببینیم چه اتفاقی در این فیلم خواهد افتاد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha