بازی Call of Duty: Black Ops 4 احتمالاً بخش تک نفره نخواهد داشت
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:29 فروردین 1397، 19:30

بازی Call of Duty: Black Ops 4 احتمالاً بخش تک نفره نخواهد داشت

بنا به گزارش یکی از منابع سایت Polygon بازی Call of Duty: Black Ops 4 کمیپن تک نفره نخواهد داشت. برای جزئیات بیشتر در ادامه خبر با ما همراه باشید.

اکتیویژن به در پاسخ به سوال Polygon در رابطه با بخش تک نفره  اعلام کرد:

«ما به شایعات و گمانه زنی ها پاسخی نمی دهیم. بی صبرانه منتظریم که از Black Ops 4 در 17 می (27 اردیبهشت) رونمایی کنیم.»

بنا به گزارش سایت Polygon به نظر می رسد که دلیل اصلی حذف بخش چند نفره توسط Treyarch مسأله مدیریت زمان باشد. اگر چه این فرضیه کمی عجیب به نظر می رسد، به این دلیل که بازی سه سال متوالی در بازه مشترکی منتشر می شد و امسال تاریخ انتشار حتی جلو تر هم آمده و از اوایل نوامبر به 12 اکتبر (26 مهر) منتقل شده است.

با این تفاسیر Trearch تمرکزش را روی چالش های بخش چند نفره و حالت همکاری زامبی معطوف کرده است. همچنین این احتمال وجود دارد که با نبود بخش تک نفره، حالت های چند نفره جدیدی به بازی اضافه شوند. اما هنوز خبر موثقی در این باره منتشر نشده است.

Call of Duty: Black Ops 4

اگر شایعات فن سایت Charlie Intel درست باشد، یک حالت Battle royale برای بازی Call of Duty 4 می تواند خلاً کمپین تک نفره را پر کند. مدت کوتاهی پس از خبر Polygon سایت Charlie Intel گزارش داد که Raven Software روی ساخت یک حالت battle royale برای Black Ops 4 فعالیت می کند. استودیوی Raven Software در گذشته ساخت ریمستر Call of Duty: Modern Warfare را به عهده داشته است. اگر چه که اکثر اخبار Charlie Intel در رابطه با Call of Duty درست از آب در می آیند، فعالاً این گزارشات را در حد شایعه در نظر بگیرید.

با درنظر داشتن همه این موارد، وقتی که تیزر Black Ops 4 در ماه مارس را دوباره مشاهده می کنیم، موارد جدیدی برایمان روشن می شوند، این ویدئو که صحنه های مختلفی از قسمت های قبلی سری را نمایش می دهد در انتها با جمله «هر چیزی که را می دانید فراموش کنید» خاتمه می یابد. چنین عبارتی احتمالاً به یک شروع مجدد برای سری اشاره دارد.

در طول تاریخچه 15 ساله بازی این برای اولین باری است که Call of Duty بدون کمپین تک نفره منتشر می شود. باید اعتراف کرد که این سری غالباً به خاطر بخش چند نفره پر و پیمانش مورد توجه بازیکنان قرار گرفته که از سال 2007 و بازی Call of Duty: Modern Warfare کارش را آغاز کرده بود. اما هیچ وقت به این شکل نبود که به کمپین تک نفره بازی هیچ توجهی نشده باشد. همین سال گذشته، بخش تک نفره Call of Duty: WWII به شدت توسط منتقدین مورد استقبال قرار گرفت و یکی از بهترین تجربه ها با حال و هوای جنگ جهانی را ارائه داد. بد نبود اگر Black Ops هم با تبعیت از این موفقیت به یکی از بازه های زمانی گذشته سفر می کرد.

اگر جزو کسانی هستید که Call of Duty را به خاطر کمپین هایش بازی می کردید، پس خیلی روی Black Ops 4 حساب باز نکنید. تجربه Call of Duty بدون بخش تک نفره کمی عجیب و تا حدودی ناراحت کننده به نظر می رسد. اکتیویژن برنامه دارد از Call of Duty: Black Ops 4 در 17 می (27 اردیبهشت) به شکل رسمی رونمایی کند. بازی در 12 اکتبر (26 مهر) برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha