طبق شایعات فرنچایز Doom یک فیلم اقتباسی دیگر خواهد داشت
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:01 اردیبهشت 1397، 19:30

طبق شایعات فرنچایز Doom یک فیلم اقتباسی دیگر خواهد داشت

بر اساس گفته بازیگر معروف هالیوود نینا برگمن کمپانی یونیورسال (Universal) روی ساخت یک فیلم اقتباسی جدید از بازی Doom کار می کند. سایت خبری Screenrant گزارش داد که این بازیگر زن اعلام کرده که قرار است با «یک کارگردان فوق العاده باحال» کار کند و در فیلمی که در بلغارستان فیلم برداری می شود نقش خواهد داشت، اما جزئیات زیادی در این رابطه ارائه نداد. این خبر به دنبال شایعات اخیر حول ساخت فیلم جدید Doom از استودیوی Picture شکل گرفته است.

فیلم اقتباسی Doom در گذشته و در سال 2015 با بازی دواین جانسون (Rock) ساخته شد. فیلم از اکشن و وحشت داخل بازی بهره می گرفت، اما به جای شیاطین واقعی از موجودات مریخی و فضایی استفاده می کرد. تنها بخشی از فیلم که در آن نمای دوربین به زاویه اول شخص تغییر می کند، حس و حال بازی را یاد آور می شود. در این سکانس کوتاه پروتاگونیست داستان با بازی کارل اربون باید طیف گوناگونی از دشمنان (که به شکل فشرده در یک سکانس 5 دقیقه جمع اوری شده اند) را نابود کند و در آخر با بیگ باس فیلم (با بازی دواین جانسون) مواجه شود. فروش فیلم در باکس آفیس به قدری ضعیف بود که حتی نتوانست از پس هزینه ساخت خودش بر آید.

Doom

از آن زمان تا کنون این فرنچایز یک ریبوت در سال 2016 دریافت کرد که نسبت به فیلم داستان پیچیده تری داشت، اما همچنان تمرکزش را روی مبارزه با شیاطین روی سطح مریخ معطوف کرده بود. ممکن است Universal پس از شکست فیلم قبلی اش و با موفقیت این ریبوت، برای ساخت یک اقتباس جدید ترغیب شده باشد. خود دواین جانسون (Rock) اخیراً طی مصاحبه ای فیلم سابقش را مورد انتقاد قرار داد و از بازی در این فیلم ابراز پشیمانی کرد. همانگونه که اطلاع دارید فیلم Rampage از این بازیگر هم اکنون روی پرده های سینما است که یک اقتباس دیگر از بازی های کامپیوتری محسوب می شود.

برگمن با جانسون در مورد فیلم اول موافق بود و به طرفداران اطمینان داد که این قسمت مطمئناً فیلم نامه بهتر و پیچیده تری خواهد داشت. باید منتظر ماند و دید که آیا این قسمت می تواند طلسم فیلم ها اقتباسی از بازی را بشکند یا خیر!

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha