The Fractured But Whole راهی سوییچ می شود؛ بازی هایی که این هفته منتشر می شوند

The Fractured But Whole راهی سوییچ می شود؛ بازی هایی که این هفته منتشر می شوند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با بازی هایی مثل South Park: The Fractured But Whole و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy یک هفته کارتونی را در پیش داریم. اگر انیمه را نقطه قوت بازی در نظر بگیریم، بازی‌های این هفته واقعاً به درد بخور به نظر می رسند.

این هفته Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy راهی کنسول نینتندو سوییچ می شود تا طرفداران انیمه های ژاپنی حسابی حالش را ببرند. بازی Gal Gun 2 همزمان با کنسول آخر Nintendo راهی کنسول PS4 نیز خواهد شد و از آن جایی که دارندگان کنسول Switch این هفته روی شانس هستند، علاوه بر این ها می توانند به South Park: The Factured But Whole نیز سری بزنند. البته PC و PS4 قرار نیست دست خالی هفته را به پایان برسانند، The Sword of Ditto، یک ماجراجویی دوست داشتنی است که این هفته برای این دو پلتفرم منتشر می شود. راستی اگر طرفدارن بازی های سرعتی و سکو بازی هستید می توانید بازی Light Fall را هم امتحان کنید.

 

24 آوریل (4 اردیبهشت) – Gal Gun 2

The Fractured But Whole

پلتفرم های مقصد: PS4 ،Switch

اولین کاری که در این بازی باید بکنیم، این است که بچه مدرسه‌ای های عجیب و غریب (آن هم از نوع ژاپنی) را از سر راه برداریم. Gal Gun 2 در واقع چهارمین بازی این سری است، اما هدف شما در بازی تغییر چندانی نکرده است؛ مثل همیشه باید دختر های تسخیر شده توسط شیاطین را با سلاح فرومونیتان مورد هدف قرار دهید تا روح از جانشان پرواز کند. برای لذت بیشتر پیشنهاد می کنم نسخه Switch را تجربه کنید که برای هدف گیری از کنترلر های حسی Joy-Con پشتیبانی می کند.

 

24 آوریل (4 اردیبهشت) – The Sword of Ditto

The Fractured But Whole

پلتفرم مقصد: PS4 ،PC

اگر عمو یا دایی هستید و برادر زاده کوچکتان گیمر تشریف دارد، The Swords of Ditto بهترین گزینه برای شماست. این بازی در مورد یک بچه قهرمان است که برای مبارزه با Mormo شیطان صفت به پا می خیزد. اگر شخصیتتان شکست بخورد و بمیرد، 100 سال بعد قهرمانی جدید برای شکست Mormo دوباره تلاش می کند. هر بار دنیای بازی با سیاهچاله ها و مأموریت های فرعی جدید به شکل رندوم دچار تغییر می شود. شما می توانید به تنهایی یا با یکی از دوستانتان به شکل Co-op وارد ماجراجویی های جذاب بازی شوید.

 

24 آوریل (4 اردیبهشت) – South Park: The Fractured But Whole

The Fractured But Whole

پلتفرم مقصد: Switch

گول ظاهر کارتونی اش را نخورید (کسانی که سریال South Park  را دیده اند، می دانند چه می گویم)؛ برعکس بازی قبلی که برای مخاطبان کوچکتر ساخته شده است South Park: The Fractured But Whole به درد بچه ها که نمی خورد هیچ، برای نوجوانان و جوانان کمتر از 20 سال هم مناسب نیست. آخرین قسمت از ماجراجویی South Park این ماه راهی کنسول Switch می شود. در این قسمت از بازی اریک کارتمن، کایل، کنی و بقیه دوستانش (البته دوست که چه عرض کنم، اریک کارتمن با کسی دوست نمی شود) سر و وضعشان را به شکل ابرقهرمانان در می آورند و به قول خودشان برای نجات بشریت آستین ها را بالا می زنند. به عنوان New Kid شما می توانید، قدرت های ابرقهرمانی و جناح مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

 

26 آوریل (6 اردیبهشت) – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy

The Fractured But Whole

پلتفرم های مقصد: Switch

پورت کنسولی از این انیمه مبارزه ای، تمامی نینجاهای محبوب سری را در خود جمع آوری کرده است. این سه گانه Ultimate Ninja Storm 1 و 2 و 3 همراه با کلی لباس و اپیزود از DLC های بازی را شامل می شود. توجه داشته باشید که تمامی بسته های الحاقی بازی در این سه گانه گنجانده نشده اند.

 

26 آوریل (6 اردیبهشت) – Light Fall

The Fractured But Whole

پلتفرم های مقصد: PC ،Switch

شاید بازی Light Fall بر اساس انیمه یا کارتون ساخته نشده باشد، اما مطمئناً از لحاظ جلوه های بصری شگفت انگیز به نظر می رسد. اساس اصلی بازی روی سرعت تمرکز دارد و به شما اجازه می دهد که برای اتمام چالش های سکو بازی، خودتان را به جهات مختلف پرتاب کنید. حتی برای کسانی که به دنبال چالش های بیشتر هستند یک حالت Speedrun نیز وجود خواهد داشت.

همانطور که در فهرست بالا ملاحظه کردید، هفته جاری مناسب کسانی است که از تماشای کارتون و انیمه لذت می برند. البته اگر خیلی مبادی آداب هستید و South Park: The Fractured But Whole با روحیه لطیفتان سازگار نیست، پیشنهاد می کنم سمتش نروید و خودتان را با Naruto سرگرم کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400