تیزر مفهومی مرسدس مایباخ قبل از نمایشگاه پکن منتشر شد
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:05 اردیبهشت 1397، 13:59

تیزر مفهومی مرسدس مایباخ قبل از نمایشگاه پکن منتشر شد

مرسدس مایباخ ویژن آلتیمیت لاکچری (Vision Ultimate Luxury) یکی از جدیدترین خودروهای مفهومی جهان است که قرار شده در نمایشگاه پکن رونمایی شود. کمپانی سازنده قبل از رونمایی تیزری از آن منتشر کرده که دیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

با توجه به شروع نمایشگاه خودروی پکن فکر می‌کنیم که اکنون زمان مناسبی برای انتشار آخرین تیزر خودروی مفهومی مرسدس مایباخ ویژن آلتیمیت لاکچری باشد. این تیزر یک دقیقه‌ای، برخی از عناصر خارجی از جمله جلوپنجره قابل‌ تحسین آن را به ما نشان می‌دهد. همچنین علاوه بر آن شاهد نمایی از سقف سانروف ماشین نیز خواهیم بود.

همان‌طور که ممکن است انتظار داشته باشید، نشانه‌های Ultimate Luxury آن و در کل یک اتومبیل لوکس در همه جای خودرو به چشم می‌آید. در مجموع شما می‌توانید تعداد زیادی از نشانه‌های مایباخ را نیز در این خودروی خوش‌تراش مشاهده کنید. البته دستگیره‌های در این خودرو که به سمت بیرون باز می‌شوند می‌توانند طبیعی‌ترین موردی باشد که در این خودرو به چشم می‌خورد.

دلیل خوبی وجود دارد که بخش مربوط به طنازی خاص مرسدس مایباخ ویژن آلتیمیت لاکچری را در ویدئو مشاهده نمی‌کنیم. با توجه به تصاویری که هفته گذشته منتشر شده بود این خودروی مفهومی ظاهری مانند یک SUV بزرگ و همچنین بدنه‌ای ظریف مشابه یک سدان خواهد داشت که در کنار هم تقابل زیبایی را ایجاد کرده‌اند. هرچند در این تیزر انتها و قسمت پشتی خودرو مشاهده نمی‌شود اما باز هم با توجه به جزئیات دقیق نشان داده شده، درمی‌یابیم که شاهد نمایشی بسیار دقیق از این خودرو در این تیزر هستیم. با این تفاسیر اگر نگوییم مرسدس مایباخ ویژن آلتیمیت لاکچری یکی از زیباترین ستاره‌ها میان رقیبان خواهد بود، بدون شک محصولی هم نیست که بتوان به‌ آسانی از کنارش گذشت و مسلماً بعد از رونمایی سروصدای زیادی برپا خواهد کرد.

این خودرو آخرین مفهوم مرسدس خواهد بود که فردا در نمایشگاه پکن معرفی می‌شود و ظاهر درشکه‌ای خودروی مفهومی مایباخ 6 Cabriolet سال گذشته را نخواهد داشت.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha