لارا کرافت در تریلر نسخه جدید توم ریدر، بتمن درون خود را نشان می دهد
داوود کاظمی زاده
نویسنده:داوود کاظمی زاده
ارسال شده در:09 اردیبهشت 1397، 09:00

لارا کرافت در تریلر نسخه جدید توم ریدر، بتمن درون خود را نشان می دهد

شرکت کریستال داینامیکس، نخستین تریلر کامل نسخه بعدی بازی توم ریدر، Shadow of the Tomb Raider را منتشر کرد. در این تریلر که «پایانی بر یک شروع» نام گرفته، قهرمان بازی یعنی لارا کرافت خود را در حال شکار دشمنان شرور در میان سایه های جنگل می بیند و از خود می پرسد «به چه کسی تبدیل می شوم».

از سال 2013، سری جدید بازی توم ریدر که سیر تکامل قهرمان آن یعنی لارا کرافت را به نمایش می گذارد شروع شد: از لارای بازمانده تا لارای شکارچی. در بازی Shadow of the Tomb Raider که به تازگی معرفی شده، او به نقطه تغییر خود می رسد و بالاخره تجسم بخش همان قهرمان بی رقیبی می شود که در نسخه های قدیمی بازی از لارا در ذهن داریم.

«سایه توم ریدر» سومین بازی سری ریبوت شده توم ریدر است. قدمت فرنچایز توم ریدر به 1996 می رسد، اما شرکت سازنده آن یعنی کریستال داینامیکس در سال 2013، با یک داستان جدید و بازی ای که عنوان ساده «توم ریدر» را داشت به این مجموعه روح تازه ای دمید. آن بازی، لارا کرافت جوان و کم تجربه را در مسیر تبدیل شدن به یک قهرمان و با داستانی مستقل از سری های قبلی به تصویر می کشید که در آن لارای جوان مجبور می شود یاد بگیرد چطور زنده بماند. «ظهور توم ریدر» ادامه ای بر این ماجراهای جدید لارا در سال 2015 بود.
و حالا بازی جدید «سایه» در راه است که خاتمه ای بر داستان تکامل لارا از یک جوان خام به یک قهرمان است. تریلر نشان می دهد که لارا پخته تر و قوی تر از قبل شده است. فضای تیره و تار حاکم بر تریلر که در آن لارا دشمنانش را در میان سایه ها غافلگیرانه از پای در می آورد ما را به یاد بتمن می اندازد، اما دشمنانش نسبت به فیلم شوالیه تاریکی، مرگ وحشتناک تری را تجربه می کنند. می توانید خودتان تریلر بازی را در زیر تماشا فرمایید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha