تجربه دوربین دوچشمی کودکی با اپلیکیشن pop camera
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:10 اردیبهشت 1397، 23:31

تجربه دوربین دوچشمی کودکی با اپلیکیشن pop camera

دوربین‌های دوچشمی کودکی تجربه مشترک همه ما است، اپلیکیشن Pop camera، خاطرات داشتن دوربین دوچشمی و عکس‌های پشت سرهم را به کمک دوربین آیفون زنده می‌کند.

اپلیکیشن pop camera برنامه‌ای برای گوشی های آیفون است که دوربین را تبدیل به دوربینی دوچشمی با تعداد زیادی عکس پشت سر هم برای نمایش دادن، می‌کند. این اپلیکیشن چند سالی است که در اپ استور اپل قرار دارد، اما به‌تازگی با به‌روزرسانی‌های اخیر، جذاب‌تر از قبل شده است. شما می‌توانید با این اپلیکیشن عکس‌های بامزه پشت سرهم همانند آنهایی که در دوربین دوچشمی دوران کودکی داشتید، بگیرید. ویژگی‌هایی همانند درجه اشباع عکس (over saturation)، نشت نوری (Light leaks) به‌راحتی با این اپلیکیشن قابل ‌تغییر هستند.

یکی دیگر از قابلیت‌های منحصربه‌فرد این اپلیکیشن امکان عکاسی پی‌درپی آن است، شما می‌توانید دو، چهار، دوازده و شانزده عکس پی‌درپی بگیرید و آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید. گرفتن عکس‌های پی‌درپی بیشتر متأسفانه باید خریداری شود. همچنین برای عکاسی می‌توانید از کادرهای گوناگونی استفاده کنید.

اپلیکیشن pop camera

هنگام اجرای اپلیکیشن، دوربین ظاهر خواهد شد، در بالای نوار اپلیکیشن، دونقطه بر حسب نوع عکاسی و تعداد عکسی که خودتان تنظیم کرده‌اید نمایش داده می‌شود، در کنار گزینه، دکمه برگشت و نمایش عکس‌ها قرار دارد. هنگامی‌که دکمه شاتر را فشار دهید، دوربین شروع به گرفتن عکس‌های پشت سر هم خواهد کرد. متأسفانه زمانی که دکمه را فشار دادید دیگر نمی‌توانید آن را متوقف کنید و عکس‌ها پشت سر هم گرفته خواهند شد. پس قبل از زدن دکمه، تغییرات لازم را انجام دهید. ویژگی که عکس‌های گرفته ‌شده با این اپلیکیشن دارد، نمایش پشت سر هم است که می‌توانید برای عکاسی‌های خلاقانه از آن استفاده کنید.

قسمت ویرایش عکس، کادرگذاری همگی بعد از گرفتن عکس فعال می‌شوند؛ بنابراین زمانی که عکاسی می‌کنید دقیقاً نمی‌دانید، عکس نهایی به چه فرمی خواهد بود. پس قبل از عکاسی، کادر دلخواهتان را تصور کنید تا سوژه را ناقص عکاسی نکنید. قسمت‌های زیادی در این اپلیکیشن ازجمله فیلترهای جدید، کادرهای متنوع و زمان‌نگار روی عکس پولی هستند.

اگر دوست دارید که تجربه دوربین‌های دوچشمی کودکی دوباره زنده شود، این اپلیکیشن را از اپ استور دانلود کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha