بلیزارد از برنامه هایش برای گسترش دنیای Heroes of the Storm می‌گوید
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:11 اردیبهشت 1397، 19:03

بلیزارد از برنامه هایش برای گسترش دنیای Heroes of the Storm می‌گوید

بلیزارد تصمیم دارد تا بازی Heroes of the Storm را گسترش دهد و از قرار معلوم این کار را با محتویات Dark Nexus که فردا به شکل آنلاین ارائه می شوند، انجام خواهد داد. به دنبال این قضیه، سازندگان بازی در مورد برنامه های آینده Nexus که تمرکز روی تنظیمات منحصر به فرد بازی را افزایش می دهد، توضیحاتی را ارائه کرده اند.

دنیای بلیزارد، جایی است که دکارد کین با کلی سحر و جادو حضور دارد و به نظر هیچ کسی هم عجیب نیست، اما هنوز از محتویات نکسوس خبر جدیدی منتشر نشده است. با این حال، کارگردان بازی، آلن دبیری و سازنده محتوای ارشد، کوین جانسون مختصر جزئیاتی از برنامه بلیزارد را ارائه داده‌اند. طی یک گفتگوی کوتاه که بین این دو نفر شکل گرفت، دبیری گفت:

Dark Nexus منبع و فرصت کافی را به ما می دهد که محتویات را به شکل یکپارچه به بازی اضافه کنیم. هنگامی که اسکین دراپ و Battleground را وارد کردیم، در واقع همه آن ها را به یکدیگر مرتبط نمودیم و این هدفی است که برای امسال در نظر داریم، تا در واقع این داستان یکپارچه را در سرتاسر سال داشته باشیم.

چنین چیزی به این معنی نیست که Heroes of the Storm از محوریت شخصیت ها و تنظیمات کنونی بلیزارد دور خواهد شد. دبیری گفت که هدف این است که حجم محتویات Nexus درون بازی گسترده شوند. Nexus شامل محتویاتی است که در هویت‌شان به دنیای کلاسیک بلیزارد باز نمی گردد. این فقط یک مورد داستانی نیست. این کیفیت بصری است، صدا است، سینما و کمیک است، که یکی از آن ها به نام Rise of the Raven Lord امروز با محوریت داستانی قلمرو Lord of Ravencourt منتشر شد.

محتویات خارجی مثل این کمیک بخش بزرگی از برنامه آینده است، خود بازی نیز همراه با پوسته ها، تغییرات مناطق نبرد و تغییرات رابط کاربری، بازتابی از روایت داستان  Nexus خواهد بود. برای مثال در عین حال که پوسته Dark Nexus، به بازی اضافه می شود، رابط کاربری نیز به همین ترتیب تغییر خواهد کرد تا انعکاس فسادی که در نتیجه احضار Raven Lord ها پدیدار می شود را نشان دهد.

تصاویر پوسته های Dark Nexus، یک جفت مرکب و کاور کمیک Rise of the Raven Lord را می توانید در پایین مشاهده کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha