جی 7 تین کیو ال جی عکس ها را بر اساس کلمات کلیدی مرتب می کند
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:13 اردیبهشت 1397، 10:32

جی 7 تین کیو ال جی عکس ها را بر اساس کلمات کلیدی مرتب می کند

ال جی روز گذشته از گوشی هوشمند جی 7 تین کیو پرچمدار 2018 خود رونمایی کرد، یک گوشی هوشمند خوش دست زیبا، که با ویژگی های هوش مصنوعی که برای آن در نظر گرفته شده، میدان رقابتی سخت را برای رقیبان خود فراهم کرده است. یکی از ویژگی های جالب و کاربردی جی 7 تین کیو، مرتب سازی تصاویر در گالری با استفاده از کلمات کلیدی است.
ال جی زمانی که وی 30 تین کیو را معرفی کرد، یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که بسیار روی آن مانور داد، تصویر و هوش مصنوعی این گوشی هوشمند بود. EmEye نام برنامه ای بود که ال جی در وی 30 تین کیو از آن بهره برد، اکنون این شرکت کره ای تصمیم گرفت تا در پرچمدار 2018 خود نیز از این برنامه کاربردی عکس و فیلم، استفاده کند. EmEye با استفاده از قابلیت هوش مصنوعی، امکان ایجاد تنظیماتی خاص در دوربین و اعمال آن بر روی تصاویر گرفته و ذخیره شده بر روی حافظه دستگاه را فراهم می‌آورد. این قابلیت برای آن دسته از کاربرانی که بر روی حفظ حریم خصوصی بسیار حساس بودند (در مقایسه با گوشی های هوشمندی که بر پایه کلود هستند)، از اهمیت خاصی برخوردار بود.
جی 7 تین کیو
ال جی در جی 7 تین کیو نیز استفاده از برنامه EmEye را ادامه داده و می توان ویژگی های آن را بر روی 11 دسته مختلف (افراد، حیوانات خانگی، غذا و غیره) اعمال کرد. اما جی 7 تین کیو یک مزیت ویژه نسبت به وی 30 تین کیو دارد و آن این است که هوش مصنوعی در جی 7 تین کیو پس از ثبت تصاویر، آنها را به گونه ای بسیار کاربردی، در 155 آلبوم هوشمند مختلف بر اساس کلمات کلیدی و مفاهیم آنها مرتب سازی خواهد کرد. اگر از دوربین V30S ذر حالت AI Cam استفاده کرده باشید، حتما دیده اید که کلمات را بر روی تصویر نشان می‌دهد. در جی 7 تین کیو از همین کلمات، برای مرتب سازی تصاویر استفاده می شود.
این تکنولوژی نتیجه همکاری ال جی و EmEye است که بیش از 100 میلیون عکس را تحلیل کرده اند تا بتوانند تنظیمات دوربین و همچنین مرتب سازی و سازماندهی تصاویر را بهبود بخشند.
اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha