بخش چندنفره بازی Call of Duty WWII تا فردا شب رایگان است

کمپانی اکتیویژن یک بار دیگر بخش چندنفره بازی شوتر جنگ جهانی محبوب خود یعنی Call of Duty: WWII را برای این آخر هفته رایگان کرد. شما می توانید این بازی را تا نیمه شب یکشنبه بطور رایگان از استیم دانلود کنید و در بخش چندنفره‌ی آن جولان دهید.

اگر تا شب یکشنبه وقت خالی دارید و مشتاقید تا درون یک جنگ اگزیستانسیال برای آینده‌ی اروپا، یا بهتر است بگویم جهان، غوطه‌ور شوید، خبرهای خوبی برای شما داریم. دوستان جنگ‌طلب ما در کمپانی اکتیویژن بار دیگر بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty WWII را رایگان کردند.

بازه زمانی رایگان این بازی به تازگی آغاز شده است و تا نیمه شب یکشنبه ادامه خواهد داشت. برای بازی کردن این بازی در این دوره رایگان باید به نرم‌افزار استیم رفته و در آنحا از قسمت Store بازی Call of Duty WWII را پیدا کنید و سپس گزینه ی Play Game را انتخاب کنید و صبر کنید تا بازی دانلود شود ( این دانلود حجم کمی هم ندارد، حدود 57 گیگابایت ناقابل!) پس از دانلود این بازی شما می‌توانید در بخش چندنفره‌‌ی آن بطور رایگان به بازی بپردازید.

پیشرفت شخصیت و آیتم های کوله‌پشتی، بعلاوه چند مورد دیگر برای بازیکنانی که به شکل رایگان بازی می‌کنند قفل است و برای باز کردن این بخش ها باید بازی را بخرید. به همین منظور نیز این بازی تا هشتم ماه می مصادف با 18 اردیبهشت، 33 درصد تخفیف خورده و قیمت آن به 39 دلار کاهش یافته است.

درصورتی که پس از این دوره‌ی رایگان احساس کردید که نمی‌توانید از بخش آنلاین این بازی دل بکنید، می‌توانید این بازی را با تخفیف خوبی تا هشتم ماه می خریداری کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha