ابزار یادگیری ماشین به مایکروسافت ۳۶۵ اضافه شد
مرتضی صفری
نویسنده:مرتضی صفری
ارسال شده در:17 اردیبهشت 1397، 23:12

ابزار یادگیری ماشین به مایکروسافت ۳۶۵ اضافه شد

شرکت مایکروسافت در جریان مراسم توسعه دهندگان مایکروسافت بیلد اعلام کرد که در بروزرسانی مهم بعدی ویندوز ۱۰، ابزارهای یادگیری ماشین را در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد داد.

امروز و درجریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت بیلد ، این شرکت چندین ابزار برای سرویس مایکروسافت آفیس ۳۶۵ معرفی کرد که ترکیبی از ویندوز ۱۰، آفیس ۳۶۵ و بسته سازمانی Mobility + Security این شرکت است. علاوه بر این، یادگیری ماشین ویندوز، پلتفرمی جدید بوده که به توسعه دهندگان امکان ساخت مدل‌های یادگیری ماشین در فضای ابری هوشمند و استفاده از آن‌ها را فراهم می‌سازد.

مایکروسافت پیش از این در سرویس آفیس ۳۶۵، در اپلیکشین فوتوی ویندوز ۱۰ و در سرویس‌هایی که به کارشناسان امنیت سایبری و تبلیغ کنندگان کمک می‌کنند، از هوش مصنوعی استفاده کرده بود. به زودی نیز پس از انتشار بروزرسانی مهم بعدی ویندوز ۱۰، توسعه دهندگان به ابزارهای هوش مصنوعی مایکروسافت برای ساخت اپلیکیشین‌های ویندوز ۱۰ دسترسی خواهند داشت.

با پلتفرم یادگیری ماشین ویندوز، توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا با هزینه پایین، از مدل‌های از پیش آموخته یادگیری ماشین با اطمینان از تحلیل بهنگام داده‌ها، استفاده کنند. همچنین گفتنی است که این پلتفرم در دستگاه‌های مختلفی از جمله هولولنز، کامپیوترهای شخصی، ایستگاه‌های کاری، سروها و مراکز داده قابل استفاده خواهد بود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha