Captain Marvel بیش از Infinity War قواعد بازی را برهم می‌زند
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:20 اردیبهشت 1397، 23:00

Captain Marvel بیش از Infinity War قواعد بازی را برهم می‌زند

بر اساس شایعات اخیری که شکل گرفته، فیلم «کاپیتان مارول» (Captain Marvel) ساخته استودیوی مارول، داستان ابرقهرمانانه‌تری در مقایسه با «انتقامجویان: جنگ ابدیت» (Avengers: Infinity War) خواهد داشت.

با اطمینان می‌توان گفت که فیلم‌های ابرقهرمانانه، طی سال‌های اخیر در هالیوود فروش بیشتری داشته‌اند. این مسئله که فیلم‌هایی همچون Avengers: Infinity War و «زن شگفت انگیز» (Wonder Woman) و «پلنگ سیاه» (Black Panther) که باعث شدند زنان نیز به فیلم‌های ابرقهرمانی علاقه‌مند شوند، باعث شده تا استودیوهای فیلم‌سازی محدودیت‌های ساخت فیلم مبتنی بر کتاب‌های مصور را کنار بگذارند.

Captain Marvel - Infinity War

علاوه بر فیلم‌های نام برده شده، عناوینی همچون ددپول (Deadpool)، لوگان (Logan) و Thor: Ragnarok توانسته‌اند فروش خوبی در گیشه داشته باشند و همچنین با استقبال از سوی منتقدین روبرو شوند. همین امر سبب شده تا استودیوهای فیلم‌سازی همچون مارول، خطر بیشتری کنند و شخصیت‌های ابرقهرمانانه خود را روی پرده سینماها به نمایش بگذارند و به عنوان مثال، شاهد فیلمی همچون Avengers 4 باشیم که قرار است تا پایانی بر داستان انتقامجویان باشد. اما به نظر می‌رسد که با این فیلم، شاهد یک اثر کاملا متفاوت و تغییر دهنده قواعد بازی خواهیم بود.

بر اساس شایعاتی که منتشر شده، هیچ یک از فیلم‌های Thor: Ragnarok و Black Panther و Avengers: Infinity War به پای Captain Marvel نمی‌رسند. این فیلم که به زودی اکران می‌شود، قرار است قواعد بازی مارول را تغییر دهد و بر اساس چیزی که پیش‌بینی شده، داستانی را برای ما به تصویر می‌کشد که کاملا جدید است و هیچ یک از طرفداران این فیلم، انتظار این داستان را نخواهند داشت.

زن شگفت انگیز یا Wonder Woman فیلمی بود که برای زنان بسیار اهمیت داشت، اما کاپیتان مارول (Captain Marvel) حتی آن را هم پشت سر خواهد گذاشت. اگر تا امروز تصور می‌کردید که فیلم جنگ ابدیت، بسیار متفاوت بوده، با دیدن فیلم کاپیتان مارول هوش از سرتان می‌پرد. بر اساس پایانی که در فیلم جنگ ابدیت اتفاق افتاد، راه برای داستانی کاملا جدید و متفاوت در انتقامجویان 4 (Avengers 4) باز شده و احتمالا شاهد چیزی کاملا جدید خواهیم بود. البته هنوز هیچ چیز در مورد داستان این فیلم به بیرون درز پیدا نکرده است.

فیلم زن شگفت انگیز، اولین فیلم سوپرهیرویی با بازی یک خانم بود و به موفق‌ترین فیلم ابرقهرمانی زنانه تبدیل شد. حال باید دید که آیا فیلم کاپیتان مارول می تواند به همان اندازه بیننده‌ها را شگفت زده کند؟ البته فیلم زن شگفت انگیز به خاطر برخی موارد، از قبیل به تصویر کشیدن زنان رنگین پوست به عنوان دشمن مورد انتقاد قرار گرفت، به همین دلیل، فیلم کاپیتان مارول می‌تواند کاملا دیدگاه‌های منفی راجع به فیلم قبلی را از بین ببرد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha