نسخه بازسازی Final Fantasy 7 احتمالا در سال 2023 منتشر می‌شود
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:25 اردیبهشت 1397، 12:00

نسخه بازسازی Final Fantasy 7 احتمالا در سال 2023 منتشر می‌شود

طبق شایعاتی که پیرامون رویداد سی‌امین سالگرد مجموعه Final Fantasy شکل گرفته، انتشار نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 یا همان Final Fantasy VII Remake برای سال 2023 و مصادف با سی‌و‌پنجمین سالگرد این مجموعه برنامه‌ریزی شده است.

اگر چه هنوز توسط کسی به شکل رسمی تأیید نشده، اما تقریباً همگی انتظاش را داشتیم که Final Fantasy VII Remake به این زودی‌های منتشر نشود. پس از این که شنیدیم پروژه دست‌کم یک‌بار مسیرش را تغییر داد و تیم سازنده تمام برنامه‌ریزی‌هایش را از سر گرفت، اکنون بر اساس مذاکراتی که طی رویداد سی‌امین سالگرد Final Fantasy پشت درهای بسته بین تهیه‌کننده بازی یوشینوری کیتاسه و سازنده ارشد ناوکی هاماگوچی شکل گرفته، تا حدودی می‌توانیم تاریخ انتشار بازی را حدس بزنیم و این تاریخ خیلی دور به نظر می‌رسد. بازی احتمالا در سال 2023 و در سی‌و‌پنجمین سالگرد Final Fantasy عرضه می‌شود. از قرار معلوم این تاریخ مورد پسند هاماگوچی نبوده است، بنابراین او و تیمش در تلاشند که بازی را زودتر از این زمان منتشر کنند، با این وجود رسیدن به این هدف ممکن است هرگز امکان‌پذیر نباشد.

Final Fantasy VII Remake

این اطلاعات توسط کسی که خودش در رویداد بازی حضور داشته لو رفت. البته پس از مدتی مشخص شد که به سال 2023 به عنوان تاریخ فرضی اشاره شده است. هم‌اکنون سایت‌های خبری در تلاشند که با اسکوئر انیکس ارتباط برقرار کرده تا نظرش را در رابطه با این قضیه بدانند و حداقل از تاریخ حدودی انتشار بازی مطلع شوند. در حال حاضر این زمان 2023 تصور می‌شود؛ اگر کمپانی نسبت به این اظهارات عکس‌العمل خاصی نشان ندهد برای اخبار بیشتر باید تا E3 2018 منتظر بمانیم.

Final Fantasy VII Remake یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که توسط اسکوئر انیکس برای پلی استیشن 4 ساخته و منتشر خواهد شد. این عنوان بازسازی نسخه 1997 کنسول پلی استیشن است که داستان Cloud Strife و گروه Avalnche در نبردشان علیه سازمان فاسد Shinra را بازگو می‌کند. شایعات زیادی وجود دارد که بازسازی Final Fantasy VII چند سالی می‌شود که در برنامه کاری شرکت قرار داشته، اما به دلایل نامشخصی هرگز وارد پروسه ساخت نمی‌شد. به هر حال مادامی که بازی حسابی شسته رفته و خوب از آب دربیاید، ما هم مشکلی با زمان فرضی 2023 نداریم.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha