بازی Borderlands 3 در نمایشگاه E3 امسال حضور نخواهد داشت
عرفان فرهادی
نویسنده:عرفان فرهادی
ارسال شده در:26 اردیبهشت 1397، 21:30

بازی Borderlands 3 در نمایشگاه E3 امسال حضور نخواهد داشت

روز گذشته در رویدادی مربوط به نمایشگاه E3، نماینده‌ کمپانی Gearbox اعلام کرد که بازی Borderlands 3 در کنفرانس خبری این کمپانی حضور نخواهد داشت. با این وجود باید منتظر ماند و دید که آیا این بیانیه حقیقت دارد یا تنها یک ترفند برای غافل‌گیر کردن طرفداران در نمایشگاه E3 خواهد بود.

شش روز پس از آنکه خرده فروشی والمارت کانادا، لیستی از بازی‌های رونمایی نشده که انتظار می‌رفت در E3 رونمایی شوند را برای فروش در سایتش گذاشت (که بازی Borderlands 3 نیز در آن لیست حضور داشت)، کمپانی Gearbox (سازنده‌ی سری Borderlands) صحت این لیست را خدشه دار کرد. انتظار می‌رفت بازی Borderlands 3 یکی از بسیار بازی‌هایی باشد که در نمایشگاه E3 از آن پرده برداری خواهد شد، ولی امروز خبر رسیده که Borderlands 3 در این نمایشگاه حضور نخواهد داشت.

سایت Shacknews گزارش کرد که دیروز در یک رویداد پیش از E3، نماینده کمپانی Gearbox بیان کرده که بازی Borderlands 3 در نمایشگاه E3 2018 حضور نخواهد داشت. یعنی که این بازی جزوی از کنفرانس خبری کمپانی Gearbox نخواهد بود و در غرفه‌ی آن نیز حضور نخواهد داشت.

شاید هم این بیانیه ترفندی باشد تا در نمایشگاه E3 با نمایش این بازی طرفداران را بیشتر غافل‌گیر کنند و آسیبی که آن خرده فروشی کانادایی به عنصر غافل‌گیری این کمپانی زد را التیام بخشند. بنابراین دو احتمال وجود دارد : یا این بیانیه دروغ است یا هم که حقیقت دارد، و هردوی این احتمالات به اندازه مساوی قابل باور هستند.

هرچند، نصف دیگر داستان این است که شاید استودیوی Gearbox می‌خواهد در کنفرانس‌ خبری خود از بازی دیگری رونمایی کند، حال این بازی دیگر چه می‌تواند باشد؟ یک Brother in Arms جدید؟ یا شاید هم بازی جدیدی از مجموعه‌ی Duke Nukem؟ به هرحال بنظر می رسد حتی اگر Borderlands 3 در این نمایشگاه حضور نداشته باشد بازی جدید دیگری در کنفرانس خبری کمپانی Gearbox رونمایی خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha