تام کروز مایل به بازی در یک فیلم ابر قهرمانی در دنیای DC است
نویسنده:توماج تیموری
ارسال شده در:26 اردیبهشت 1397، 22:30

تام کروز مایل به بازی در یک فیلم ابر قهرمانی در دنیای DC است

تام کروز که سابقه بازی در فیلم‌های بسیاری را دارد، در مصاحبه‌ای اعلام کرده که مایل است به دنیای DC قدم بگذارد. وی زمانی که در حال شناساندن فیلم Mission: Impossible – Fallout بود، اعلام کرد احتمال اینکه روزی در یک فیلم ابرقهرمانی بازی کند را رد نمی‌کند.

با اینکه تام کروز بازیگر برجسته‌ای است که کارهای بسیاری را در کارنامه خود دارد، از سری فیلم های Mission: Impossible گرفته تا فیلم های دهه 80 میلادی مانند Top Gun تا فیلم هایی مانند Born on the Fourth of July که باعث شد وی نامزد دریافت جایزه اسکار شود، ولی  هنوز سبکی وجود دارد که تام کروز در آن فیلمی ندارد و آن ژانر ابرقهرمان است. او با نقش‌هایی که در فیلم‌های اکشن ماجرایی داشته به این سبک نزدیک شده است اما در هیچ یک از این فیلم‌ها او لباس تنگ و شنل نپوشیده است. به نظر می‌آید اگر این نقش‌ها با استانداردهای وی مطابقت داشته باشد تام کروز تمایلی به نه گفتن به آن‌ها ندارد.

در مصاحبه ای با MTV در CinemaCon وقتی از تام کروز پرسیده شد که آیا تمایلی به بازی نقش اصلی یک فیلم ابرقهرمانی را دارد یا خیر، او اینگونه پاسخ داد که همیشه کوهی دیگر وجود دارد. وقتی از وی پرسیده شد که آیا همبازی وی در فیلم Mission: Impossible – Fallout یعنی «هنری کاویل» تلاشی برای کشاندن وی به دنیای DC داشته است یا نه، کروز اینگونه پاسخ داد:

همیشه کوهی دیگر در هر چیزی وجود دارد. اگر مورد جالبی پیش آید و فکر کنم که تماشاگران بخواهند آن را ببینند و با آن سرگرم شوند و اینکه احساس کنم بتوانم بر آن نقش تاثیری بگذارم، هیچ وقت نه نخواهم گفت.

کاویل که نقش «کلارک کنت» یا همان سوپرمن را در فیلم های Man of Steel ،Batman V Superman: Dawn of Justice و Justice League بازی کرده است، در ارتباط با ملحق شدن تام کروز به دنیای DC با اشتیاق گفت که دیدن اینکه تام کروز چه نقشی را می‌تواند در یک فیلم ابرقهرمانی بازی کند چیز جالبی خواهد بود. البته کاویل مشخص نکرد که آیا کروز واقعا چنین چیزی را در نظر دارد یا خیر.

cruise / cavil

هنوز معلوم نیست که برادران وارنر از این به بعد چه رویکردی را نسبت به دنیای DC خواهد داشت. با اینکه فیلم Wonder Woman از نظر مالی و منتقدان عملکرد موفقیت آمیزی داشته است، سایر فیلم های دنیای DC نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. این امر باعث ایجاد این باور شده که تا زمانی که وارنر موفقیت فیلم را تضمین شده نداند، هیچ کاری انجام نخواهد داد. با توجه به اینکه تام کروز بازیگر قابل اعتمادی است و از محبوبیت بالایی در بین تماشاگران برخوردار است، شاید روزی وارنر پیشنهاد بازی در یک فیلم DC را به او بدهد. حتی کارگردان فیلم Mission: Impossible – Fallout آقای کریستوفر مک کواری که فیلم های‌مشترک زیادی را با کروز دارد به ساخت فیلم Man of Steel 2 با کاویل تمایل نشان داده است. شاید در آن میان نقشی هم برای تام کروز باشد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha