بازی Project Cars Go برای دستگاه‌های موبایل معرفی شد
نویسنده:توماج تیموری
ارسال شده در:28 اردیبهشت 1397، 22:00

بازی Project Cars Go برای دستگاه‌های موبایل معرفی شد

ظاهرا بازی بعدی در سری Project Cars قرار است به صورت انحصاری برای دستگاه‌های موبایل عرضه شود. این بازی با همکاری اسلایتلی مد استودیوز ساخته می‌شود و Project Cars Go نام دارد. هنوز تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان تعیین نشده است.

اگر طرفدار بازی‌های مسابقه‌ای ماشین باشید، احتمالا نام بازی Project Cars را شنیده‌اید. شماره اول این بازی در سال 2015 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شد و شماره دوم نیز سپتامبر سال قبل عرضه گردید. اکنون قرار است یک اسپین آف از این بازی برای دستگاه‌های موبایل عرضه شود.

نام این عنوان Project Cars Go بوده که توسط بخش آمریکای شرکت گیم ویل (Gamevil) ساخته می‌شود. استودیوی سازنده عناوین اصلی این سری یعنی اسلایتلی مد استودیوز (Slightly Mad Studios) نیز در ساخت بازی همکاری خواهند داشت. این عنوان به صورت « یک بازی مسابقه ای واقعی و خوشایند» معرفی شده است. جزئیات زیادی درباره بازی منتشر نشده اما خودروهای لایسنس شده و شخصی سازی آن‌ها در بازی وجود خواهد داشت.

رئیس استودیوی اسلایتلی مد استودیوز آقای اییان بل (Ian Bell) در رابطه با بازی گفت:

با همکاری گیم ویل، Project Cars Go بازیکنان را روی صندلی راننده خواهد نشاند تا بازی مسابقه‌ای هیجان انگیز را به صورت کاملا جدیدی تجربه کنند. سبک رانندگی گروه طرفداران بزرگ و مختص به خود را دارد که می‌توانند به زودی پدال گاز را فشار داده و با سرعت حرکت کنند.

در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

احتمال اینکه نسخه موبایل بازی مثل نسخه‌های کنسولی واقع گرا باشد بسیار کم است ولی دیدن اینکه محصول نهایی چه چیزی از آب در خواهد آمد می‌تواند جالب باشد. در حال حاضر تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان وجود ندارد.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5

مـــطالب مــــرتبط

دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha