فیلم Zombieland 2 چه زمانی منتشر می‌شود؟
ارسال شده در:31 اردیبهشت 1397، 14:30

فیلم Zombieland 2 چه زمانی منتشر می‌شود؟

طبق گفته پاول ورنیک، فیلمنامه‌ نویس Zombieland احتمال انتشار شماره دوم این فیلم در سال 2019 وجود دارد. همچنین در صورت ساخت فیلم Zombieland 2، بازیگران قسمت اول در این فیلم حضور خواهند داشت.

از سال 2009 مدت زمان زیادی از انتشار فیلم سینمایی Zombieland در سالن‌های سینما می‌گذرد، در حالی که پس از آن صحبت‌هایی درباره ادامه این فیلم وجود داشت. در ابتدا پس از انتشار نسخه اول این فیلم به نظر می‌رسید که فیلم‌برداری نسخه دوم نهایتا تا چند ماه دیگر آغاز می‌شود ولی این اتفاق نیفتاد، تا جایی که به این فکر افتادیم که این فیلم دنباله‌ای نخواهد داشت. اما پس از 9 سال این خبر منتشر شده که ادامه این فیلم ساخته می‌شود؛ همانند یک زامبی که مردن را نمی‌پذیرد Zombieland 2 به ادامه روند داستانش پافشاری می‌کند. در حال حاضر فیلمنامه‌نویسان این فیلم، ریت ریس و پاول ورنیک، همزمان با پخش هفتگی Deadpool 2 این موضوع را مطرح کرده‌اند که ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور دنباله این فیلم در دست ساخت قرار بگیرد. پاول ورنیک به شوخی این موضوع را مطرح کرده است که احتمال رسیدن Zombieland 2 به سالگرد 10 سالگیش وجود دارد و همچنین گفت:

به امید اینکه بتوانیم نسخه دوم فیلمی که در سال 1919 عرضه شد را با بازیگران اصلیش در سال 2019 فیلم‌برداری کنیم.

درست است که انتشار Zombieland 2 بیشتر از یک سال طول می‌کشد، اما ما که تا الان صبر کردیم، بنابراین یک سال انتظار کشیدن برای دیدن یک سینمایی فوق‌العاده کمدی‌–‌ترسناک ارزشش را دارد. جالب است که Zombieland جدید در هالووین منتشر می‌شود تا با دهمین سالگرد خود سازگاری بیشتری پیدا کند. البته باید به این نکته توجه کنیم که ساخت سری جدید این فیلم قطعی نیست و در حال حاضر بیشتر با عباراتی مثل «به امید اینکه» و «شاید» روبرو هستیم تا یک تضمین اساسی برای ساخت سری دوم Zombieland. به هر حال، نویسندگان این فیلم خوش‌بین به نظر می‌رسند و امید برای ساخت Zombieland 2 وجود دارد. فقط سعی کنید که فعلا برای انتشار سری جدید این فیلم لحظه‌شماری نکنید.

نکته قابل اشاره در مورد این فیلم آن است که بدون بازیگران اصلیش زیاد جالب به نظر نمی‌رسد، البته پاول ورنیک اشارات مثبتی در این زمینه داشته و به کمپانی والچر گفته است که در صورت شروع فیلم‌برداری Zombieland 2 در سال آینده بازیگران اصلی این فیلم در آن حضور خواهند داشت. نسخه جدید این فیلم بدون حضور کولومبوس، تالاهاسی، لیتل راک و سایر بازیگران اصلی اش ارزش ندارد (همانطور که سریال آمازون این موضوع را ثابت کرده است)، بنابراین حضور بازیگران اصلی در نسخه جدید برای طرفداران این فیلم خبر خوبی است. در زمان انتشار Zombieland، وودی هارلسون و جسی آیزنبرک هر دو جایزه اسکار آکادمی را بدست آوردند و استون جایزه اسکار بهترین نقش مکمل زن را برد، بنابراین انتشار Zombieland 2 نیز می‌تواند برای عوامل این فیلم افتخارات زیادی به همراه داشته باشد.

همیشه این سوال مطرح است که چه زمانی دنباله یک فیلم سینمایی می‌تواند بیش از اندازه خسته‌کننده باشد، به ویژه برای آن دسته از فیلم‌هایی که در ژانر کمدی قرار دارند. فیلم‌های Anchorman و Zoolander و Dumb and Dumber نمونه‌هایی هستند که در این زمینه موفقیت کمی بدست آوردند، ولی نسبت به Zombieland 2 خوش‌بین هستیم و فکر می کنیم که مانند نسخه اولش می‌تواند به موفقیت‌ دست پیدا کند. اولین نسخه Zombieland یک شاهکار بود که با بودجه 23 میلیون دلاری به فروش 102 میلیون دلار در باکس آفیس دست پیدا کرد.

با بازگشت نویسندگان و بازیگران فیلم Zombieland امیدواریم که کارگردان این فیلم روبن فلایشر که در حال حاضر سینمایی Venom را کارگردانی می‌کند، به ساخت سری جدید Zombieland ترغیب شود. ما همچنان اخبار Zombieland 2 را دنبال می‌کنیم تا ساخت آن به واقعیت تبدیل شود.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha