جایزه 100 میلیون دلاری بازی Fortnite برای برندگان رقابت‌های BattleRoyale
ارسال شده در:01 خرداد 1397، 21:30

جایزه 100 میلیون دلاری بازی Fortnite برای برندگان رقابت‌های BattleRoyale

بازی Fortnite به برندگان رقابت های BattleRoyale خود که به وسیله eSports برگزار می شود 100 میلیون دلار جایزه می دهد که حتی از مجموع میزان جایزه در نظر گرفته شده برای مسابقات eSports بازی های Dota 2،CS: GO و LOL در سال 2017 بیشتر است.

بازی Fortnite محبوب ترین بازی جهان، در حال تبدیل شدن به یکی از پر طرفدارترین بازی های جهان است. کمپانی Epic Games اعلام کرده که به برندگان رقابت های Battle Royale مسابقات eSports خود 100 میلیون دلار جایزه می دهد.

fortnite

این مقدار پول برای اولین سال رسمی مسابقات eSports این بازی بسیار زیاد است. جایزه نقدی تعیین شده توسط کمپانی Epic Games برای برندگان رقابت های رسمی خود بیشتر از مجموع جوایز ده بازی نخست رقابت های eSports در سال 2017 بوده است. این خبر با بررسی مقدار جوایز نقدی هر بازی در رقابت های eSports بدست آمد.

کمپانی Epic Games در یک پست بیان کرد:

در حال حاضر بازی های رقابتی در سطح بالایی قرار گرفته اند، اما رویکرد ما متفاوت خواهد بود، به طوری که ما می خواهیم انجام بازی ها و تماشای مسابقات فراگیرتر و دقیق تر باشد و رقابت ها با لذت بیشتری انجام شود.

اسکات اسمیت کسی که به عنوان هویت eSports از او یاد می شود در صفحه مجازی خود گفته است:

Fortnite بزرگترین میزان جایزه را در تاریخ مسابقات eSports تعیین کرده است.

لازم به ذکر است که ظاهرا تمام پول جایزه به طور مستقیم از بازی های کمپانی Epic Games بدست آمده است. این در حالی بوده که جایزه مسابقات سالیانه بازی Dota 2 بخشی از بودجه تعیین شده برای سایر بازی های کمپانی Blizzard مثل Star Craft 2 بوده است.

کمپانی Epic Games گفته که بازی ها و تماشای رقابت ها لذت بخش تر خواهد بود و به صورت دقیق تر و گسترده تر برگزار خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که Epic Games با چه ترفندی قرار است این موضوع را عملی کند. ممکن است در رقابت های رسمی Fortnite شاهد سبک های مختلفی از مسابقات باشیم و یا در پخش آنلاین مسابقات ابتکار جدیدی را ببینیم.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha