تریلر هنگام عرضه Detroit Become Human آینده‌ای دیستوپیایی را نمایش می‌دهد
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:02 خرداد 1397، 10:30

تریلر هنگام عرضه Detroit Become Human آینده‌ای دیستوپیایی را نمایش می‌دهد

بازی مورد انتظار استودیوی کوانتیک دریم یعنی Detroit Become Human روز جمعه 25 می (4 خرداد) برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه می‌شود. به این مناسبت سونی لانچ تریلری منتشر کرد که هر سه شخصیت اصلی بازی در آن حضور دارند.

Detroit Become Human رمان تعاملی استودیوی کوانتیک دریم جمعه این هفته منتشر می‌شود. به همین مناسبت سونی امروز تریلر هنگام عرضه بازی را منتشر کرد. در این تریلر شاهد حضور هر سه شخصیت قابل کنترل بازی هستیم و با انگیزه‌های درونیشان به شکل مختصر آشنا می‌شویم. علاوه بر پرداختی عمیق‌تر به شخصیت‌های بازی، قدرت موتور گرافیکی بازی است که در این ویدیوی خودنمایی می‌کند. ظاهراً بازی از نهایت ظرفیت سخت افزاری پلی استیشن 4 پرو استفاده خواهد کرد.

همانطور که مطمئناً می‌دانید کل داستان Detroit Become Human در یک آینده دیستوپیایی و انقلاب 3 ربات آدم نما با نام های کارا، کانر و مارکوس جریان دارد که رفته رفته احساسات انسانی را تجربه کرده و تصمیم می‌گیرند که مسیر زندگیشان را خودشان انتخاب کنند. همانند دیگر دستپخت‌های کیج بازی چند پروتاگونیست با زوایای داستانی متفاوت را ارائه می‌دهد. کانر رباتی است که برای کمک به کارآگاهی طراحی شده که روی پرونده‌ای در رابطه با ربات‌های سرکش کار می‌کند. کارا به خاطر حفاظت از یک دختر بچه به یک فراری تحت تعقیب تبدیل می‌شود و در نهایت مارکوس کارگری است که برای رهبری انقلاب ربات‌ها قد علم می‌کند.

در این تریلر فوق‌العاده حماسی نمایشی خلاصه‌وار ولی به مراتب عمیق‌تر از هر سه شخصیت بازی را شاهد هستیم. ویدیو با زنی که به نظر آنتاگونیست و یکی از شخصیت‌های قدرتمند داستان است آغاز می‌شود که در رابطه با هوشمند‌تر شدن ربات‌ها هشدار می‌دهد، سپس دنیایی غم‌زده و رو به زوال را از نگاه کارا شاهد هستیم. همچنین اولین ملاقات کانر با همکار تکیده و ظاهراً دائم الخمرش نوید یک رابطه جذاب و تاریک (به سبک فیلم های فینچر) را می‌دهد. در نهایت با مارکوس و اولین جرقه‌های شعله نفرتش از انسان ها آشنا می‌شویم.

داستان بازی طبق معمول با روایت علت و معلولی شکل می‌گیرد و دستخوش تغییر می‌شود. به شخصه تصور می کنم خط روایی کانر با توجه به روابط دوستانه‌ای که با انسان‌ها دارد و جبهه‌ مخالفش در مقابل ربات‌ها، نسبت به دو شخصیت دیگر عمیق‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.

بازی در تاریخ 4 خرداد و روز جمعه به شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر می شود و تریلر نهایی بازی را می توانید در پایین مشاهده کنید:

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha