قابلیت تنظیم درجه سختی به بازی Days Gone اضافه می‌شود
ارسال شده در:02 خرداد 1397، 19:30

قابلیت تنظیم درجه سختی به بازی Days Gone اضافه می‌شود

سازندگان بازی Days Gone در حال اضافه کردن تنظیمات درجه سختی به این بازی هستند. Days Gone یکی از بازی های انحصاری بزرگ پلی استیشن 4 بوده که در سال 2019 منتشر می شود. همچنین تاریخ انتشار این بازی نیز به احتمال زیاد در کنفرانس خبری E3 2018 مشخص خواهد شد.

در حالی که اخیرا خبری مبنی بر اینکه بازی Days Gone هیچ گونه درجه سختی نخواهد داشت منتشر شده، با این حال ممکن است این خبر برای بازی سوم شخص کمپانی سونی بند که در سال 2019 منتشر می شود درست نباشد. طبق مصاحبه‌ای که اخیرا با کریس ریس، در رویداد هفته بررسی پلی استیشن انجام شده است، به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان در حال افزودن درجات سختی به بازی هستند. ریس همچنین بیان کرده که این بازی باید یک حس چالشی ایجاد کند و با دید خلاقانه بازیکنان هماهنگ باشد، البته او گفته است که توسعه دهندگان به دنبال آپشن های اضافی برای بازیکنان نیز هستند.

اخبار قبلی درباره وجود نداشتن تنظیمات درجه سختی، از صحبت های کارگردان این بازی جف راس نتیجه گرفته شده است که به خبر رسانی های بازی گفت: «این بازی زمانی که در حالت آسان است، زیاد جالب نیست.» آخرین بازی منتشر شده استودیو سونی Uncharted: Golden Abyss است که برای پلی استیشن ویتا منتشر شد و دارای درجات سختی متفاوت بود. باید دید که آیا سونی بند مشکلات تعیین درجه سختی بازی Days Gone را برطرف می کند یا خیر. به هر حال این بازی یکی از جاه طلبانه ترین عناوین کمپانی سونی بند بوده است.

در اینجا به تمامی صحبت های کریس ریوز درباره چالش های بازی Days Gone و اینکه چرا از بازیکنان این بازی می خواهند که در شرایط سخت بازی قرار بگیرند می‌پردازیم:

ما در حال تنظیم پروژه Days Gone هستیم. اما ما به دنبال این هستیم که حالت نرمال بازی هم برای بازیکنان یک چالش محسوب شود و بازیکنان کارهایی که برای نجات پیدا کردن انجام می دهند و احساسات دیکون را درک کنند و در نهایت به این نتیجه برسند که باید چه کاری برای نجات او از این شرایط انجام دهند. در واقع هدف ما ایجاد حس چالش و رقابت در این بازی است.

درجات سختی بخش مهمی از بازی و دسترسی های آن محسوب می شوند بنابراین این خبر خوبی است که کمپانی سونی بند به دنبال اضافه کردن تنظیمات دیگری به این بازی است. قطعا طراحی چالش های سخت برای بازی Days Gone کار اشتباهی نیست و به نظر می رسد که این بازی برای حالت نرمال خود نیز این چالش ها را در نظر گرفته است؛ ولی این موضوع می تواند برای کسی که می خواهد از بازی لذت ببرد محدودیت زیادی حساب شود. با توجه به مقدار هزینه زیادی که کمپانی سونی برای بازاریابی بازی Days Gone انجام داده است، منطقی است که این بازی در سطح وسیع تری بین بازیکنان، طرفدار داشته باشد.

Days Gone

به زودی این درجات سختی را در تریلرهای جدیدی که از بازی Days Gone منتشر می شوند خواهیم دید. انتظار می رود که این بازی Zombie Shooter یکی از عناوین اصلی کمپانی سونی در کنفرانس خبری E3 2018 باشد. به نظر می رسد که توسعه دهندگان، تاریخی را برای انتشار بازی Days Gone در آینده ای نزدیک اعلام کنند که به احتمال زیاد این اتفاق در بزرگترین نمایشگاه صنعت بازی های ویدئویی (نمایشگاه E3) بیفتد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha