اظهارات امیلیا کلارک پس از اتمام فیلمبرداری آخرین سکانس خود در Game of Thrones
داوود کاظمی زاده
نویسنده:داوود کاظمی زاده
ارسال شده در:05 خرداد 1397، 09:30

اظهارات امیلیا کلارک پس از اتمام فیلمبرداری آخرین سکانس خود در Game of Thrones

طرفداران سریال موفق Game of Thrones مدت‌ها است چشم انتظار فصل هشتم و پایانی سریال هستند که در سال 2019 پخش خواهد شد. در حال حاضر بسیاری از آن‌ها مواظب هستند تا ناخواسته بخش‌هایی از سریال برایشان آشکار یا به اصطلاح اسپویل نشود.

در حالی که دوربین های فیلمبرداری احتمالا تا پایان ماه ژوئن (اوایل تیر ماه) به تصویربرداری ادامه خواهند داد، امیلیا کلارک (دنریس تارگرین) فیلمبرداری آخرین سکانس خود را به پایان رسانده است.

هشدار: ادامه متن ممکن است حاوی اسپویلر برای فصل پایانی سریال باشد!

daenerys targaryen

اسپویلرهای فصل هشتم سریال Game of Thrones از افراد زنده مانده خاندان مارتل کمیاب‌تر هستند. بنابراین کوچکترین حدس و گمانی درباره دنریس تارگرین (امیلیا کلارک)، که جزء شخصیت‌های اصلی است را باید غنیمت شمرد. مادر اژدها، شکننده زنجیر و دارنده کلی لقب و عنوان دیگر، فیلمبرداری آخرین سکانس خود در Game of Thrones را به اتمام رسانده و واکنش او نشان از برخی مسائل داشت.

«حالم را بد کرد». این واکنش امیلیا کلارک به لحظات پایانی فیلمبرداری از دنریس در سریال بود. اگر این شما را به سمت جعبه دستمال کاغذی نمی‌کشاند، فقط صبر کنید و ببینید.

او می‌توانست حرف خود را ادامه ندهد تا بتوان گفت این سخن به هر دلیلی می‌توانست بیان شده باشد، اما این اتفاق نیفتاد. امیلیا کلارک حرف‌های بیشتری برای گفتن داشت: «اینکه بدونی این صحنه‌ها روی ذهنیتی که طرفداران از دنریس دارند تاثیر خیلی قوی خواهد گذاشت». در اینجا صدای خانم کلارک ضعیف و قطع می‌شود.

این غم‌انگیز است. به نظر می‌رسد قرار نیست دنی در مقر پادشاهی برروی تخت بنشنید و مردم برایش هورا بکشند. نه، شاید قرار باشد تابوت او به آن جا برسد یا اینکه با اژدهاهای خود حمله‌ای انتقام جویانه به مقر پادشاهی ترتیب دهد و مردم را هم به کشتار بکشاند.

بنابراین ممکن است ذهنیت طرفداران از دنریس، پس از هشت فصل حضور در Game of Thrones صدمه ببیند. چگونگی این اتفاق می‌تواند با مرگ، ویرانی… یا حتی پیروزی باشد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha