ادامه فیلمبرداری فیلم Captain Marvel به شهر New Orleans منتقل می‌شود

ادامه فیلمبرداری فیلم Captain Marvel به شهر New Orleans منتقل می‌شود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده ادامه فیلمبرداری مجموعه کاپیتان مارول (Captain Marvel) در ماه تیر به شهر نیو اورلئانز (New Orleans) منتقل می‌شود و شایعاتی مبنی بر حضور کاراکتر مونیکا رامبو (Monica Rambeau) در این فیلم وجود دارد.

فیلمبرداری مجموعه کاپیتان مارول (Captain Marvel) در ماه تیر به شهر نیو اورلئانز (New Orleans) منتقل می‌شود. اولین بار در آذر ماه سال 96 گزارش شده بود که احتمال فیلم‌برداری این مجموعه در ایالت لوئیزیانا (Louisiana) وجود دارد. حرکت به سمت شهر نیو اورلئانز منجر به این شد که طرفداران مجموعه کاپیتان مارول به این فکر بیفتند که آیا لاشانا لینچ (Lashana Lynch) بازیگر زن مجموعه Still Star-Crossed نقش مونیکا رامبو (Monica Rambeau) را به عنوان اولین زن ابر قهرمان که عنوان کاپیتان مارول را را کسب کرد، به عهده خواهد داشت یا خیر.

داستان فیلم Captain Marvel در دهه 1990 اتفاق می‌افتد. بری لارسون (Brie Larson) به عنوان یکی از ستاره‌های این فیلم نقش خلبان نیروی هوایی، کارول دنورز (Carol Danvers) را خواهد داشت. در این فیلم که توسط آن بودن (Ann Boden)  و رایان فلک (Ryan Fleck)  کارگردانی می‌شود، خواهیم دید که به علت ترکیب DNA دنورز با یک موجود بیگانه، این کاراکتر دارای نیروی‌های ابرانسانی شده است. تعدادی از کاراکتر‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) در این مجموعه حضور خواهند داشت از جمله ساموئل ال جکسون (Samuel L.Jackson) در نقش Nick Fury، کلارک گرگ (Clark Gregg) در نقش Phil Coulson، جیمون هاونسو (Djimon Hounsou) در نقش Korath  و لی پیس (Lee Pace) در نقش Ronan . در طی این داستان دنورز (Danvers) وارد جنگ کری-اسکرال (Kree-Skrull ) می‌شود که از وقایع مهم در کتاب‌های کمیک به حساب می‌آید.

طبق گزارش خبرگزاری اومگا آندرگراند (Omega Underground)، فیلمبرداری کاپیتان مارول در روز سه شنبه، 5 تیر ماه 1397 در شهر نیو اورلئانز از ایالت لوئیزیانا آغاز خواهد شد. البته ممکن است قسمتی از فیلمبرداری این مجموعه در شهر بتن روژ (Baton Rouge) از این ایالت صورت بگیرد. مقدار زیادی از فیلم کاپیتان مارول نبز تاکنون در شهر لس آنجلس فیلمبرداری شده است.

هواداران حتما متوجه شده‌اند که شهر نیو اورلئانز (New Orleans) محل تولد کاراکتر مونیکا رامبو است. شایعه حضور این کاراکتر در فیلم با منتشر شدن خبر ایفای نقش دیواندا وایز (DeWanda Wise) در نقشی نامعلوم قوت گرفت اما بعدا وایز کنار گذاشته شد و قرار شد نقش او توسط لاشانا لینچ بازی شود. شایعات دیگری وجود دارد که خبر از احتمال بازی نقش دیگری را توسط لینچ می دهند، اما هنوز اخبار رسمی در این زمینه وجود ندارند.

Captain Marvel / کاپیتان مارول

به نظر می‌رسد که شهر نیو اورلئانز شواهدی را در مورد شایعاتی که در مورد کاراکتر مونیکا رامبو وجود داشت آشکار کرده است. در کتاب‌های کمیک، مونیکا رامبو کاپیتان یک کشتی باربری از ایالت لوئیزیانا بود که در اثر قرار گرفتن در معرض یک سلاح قوی، نیرویی ابرانسانی بدست آورده بود که می‌توانست بدن خود را به اشکال مختلف انرژی از طیف الکترومغناطیس تبدیل کند. پس از ملحق شدن به گروه Avengers و تبدیل شدن به یک قهرمان کامل، رامبو هر از گاهی به خانه پدری خود در شهر نیو اورلئانز باز می‌گشت.

شایان ذکر است که رامبو ، سی سال زودتر از کاراکتر کارول دنورز به عنوان اولین کاپیتان مارول زن شد و دومین کسی است که در کتاب‌های مارول از این نام برایش استفاده شده است. برخلاف دنورز و بسیاری از قهرمانانی که از این عنوان استفاده کرده‌اند، استفاده کاراکتر رامبو از این عنوان به صورت کاملا تصادفی رخ داد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5