66 ایموجی جدید سه شنبه آینده منتشر می شوند
رقیه رنجبری
نویسنده:رقیه رنجبری
ارسال شده در:13 خرداد 1397، 14:00

66 ایموجی جدید سه شنبه آینده منتشر می شوند

ایموجی پدیا اظهار کرده است که 66 ایموجی جدید، سه شنبه آینده برای یونیکد 11.0 منتشر می شود. در میان این ایموجی های متنوعی از جمله کانگورو به چشم می‌خورد.

به زودی می توانید از ایموجی کانگورو نیز در متن های خود استفاده کنید. قرار است در تاریخ 5 ژوئن، 66 ایموجی جدید برای یونیکد 11.0 منتشر شود که طرح کانگورو و موارد جالب دیگر در این لیست دیده می‌شود. بدین ترتیب از هفته آینده، شرکت های مختلف می‌توانند این ایموجی های جدید را به آن دسته از محصولات و برنامه‌های خود که قابلیت ارسال ایموجی دارند، اضافه کنند.

خیلی از این ایموجی‌ها در ماه فوریه برای اولین بار منتشر شدند که در میان آنها می‌توان به ایموجی‌های مربوط به چهره هایی که در حال یخ زدن هستند و یا چهره‌هایی که از گرما برافروخته شده‌اند، اشاره کرد. همچنین طیفی از ایموجی‌های مربوط به موهای قرمزرنگ، موهای فرفری، سرهای کچل، ابرقهرمانها و غیره نیز در این میان دیده می شوند. این ایموجی‌ها را می توانید در ویدیو زیر که در ماه فوریه گرفته شده ببینید اما طراحی برخی از آنها  که قرار است در سه شنبه آینده منتشر شوند، بهینه‌سازی شده است.

واقعیت این است که از چند ماه قبل قرار بود دستگاه‌های مورداستفاده شما اجازه ارسال ایموجی طوطی یا خرچنگ را به شما بدهد. بیانیه ایموجی‌پدیا در این باره اظهار کرده است که ایموجی‌های جدید به آپدیت و بروزرسانی نرم افزارهای موبایلی و سیستم‌عامل‌ها، وابسته هستند و انتظار می رود که توییتر، فیسبوک و مایکروسافت در تابستان سال جاری، برنامه خود را با این‌ها بروزرسانی کنند این درحالی است که گوگل و اپل قرار است در پاییز امسال، نرم افزار خود را نیز آپدیت نمایند. دیوایس های شرکت سامسونگ نیز می‌توانند تا اوایل 2019 از این ایموجی‌های جدید استفاده کنند. با این حال هنوز مشخص نیست که واتس اپ قرار است چه موقع این جذابیت‌های جدید را را به لیست خود اضافه کند.

همچنین ایموجی‌پدیا خبرهای نه چندان جالبی نیز برای طرفداران ایموجی‌های فلامینگو و قلب سفید دارد و می گوید که هر دو طرح مورد نظر، در سال 2019 برای یونیکد 12.0 منتشر خواهند شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha