مزایای پیش خرید بازی Red Dead Redemption 2

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فروشگاه مایکروسافت (Microsoft Store)، مزایای پیش خرید بازی مورد انتظار کمپانی راک‌استار گیمز یعنی Red Dead Redemption 2 را در صفحه خرید این بازی افشا کرده است. با ادامه مطلب همراه باشید تا ببینید پیش‌خرید کنندگان این بازی چه موارد اضافه‌ای را دریافت خواهند کرد.

کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، ستاره صنعت بازی‌های ویدیویی، وعده داده بود که اطلاعات بیشتری در مورد نسخه‌های ویژه بازی جهان‌باز هفت‌تیر کشی جدیدش، Red Dead Redemption 2 را در نمایشگاه E3 سال 2018 که تنها 2 هفته با آن فاصله داریم، با ما به اشتراک بگذارد. با این وجود، به نظر می‌رسد کمپانی مایکروسافت پیش از موعد، مزایای پیش‌خرید این بازی را برای ما افشا کرده است.

طبق صفحه خرید این بازی در فروشگاه مایکروسافت،  با پیش‌خرید بازی Red Dead Redemption 2، شما یک «اسب جنگی» (The War Horse) و «جعبه بقای تبهکار» (The Outlaw Survival Kit) را دریافت خواهید کرد. اسب جنگی مذکور، می‌تواند یک اسب انحصاری درون بازی باشد و جعبه‌ای که به آن اشاره شد احتمالا شامل مقداری اسلحه و تجهیزات خاص درون بازی خواهد بود. علاوه بر این موارد، مقداری پول اضافه برای استفاده در بخش داستانی بازی نیز جزو مزایای این پیش خرید خواهد بود. همچنین اگر شما تا 31ام ماه ژولای مصادف با نهم مرداد ماه، این بازی را پیش‌خرید کنید، یک نقشه گنج انحصاری برای بخش داستانی این بازی نیز دریافت خواهید کرد.

نکته جالب‌تری که مشاهده کردیم این است که بازیکنان بخش آنلاین بازی Grand Theft Auto V (که آن هم ساخته دست راک‌استار است) با پیش‌خرید این بازی، می‌توانند پانصد هزار دلار پول درون بازی GTA Online دریافت کنند. تنها کافی‌ است پس از پیش خرید بازی از مایکروسافت استور، گزینه «500.000For Grand Theft Auto Online$ » را در فروشگاه اینترنتی مایکروسافت جستجو کنید. البته این سوال پیش می‌آید که آیا کاربران کنسول پلی استیشن 4 نیز همین مزایای نام برده شده را درصورت پیش‌خرید این بازی دریافت خواهند کرد؟ ما احتمال می‌دهیم که جواب این سوال مثبت باشد و انتظار داریم دارندگان کنسول پلی استیشن 4 نیز از همین مزایای پیش خرید بازی Red Dead Redemption 2، بهره‌مند شوند. در ادامه می‌توانید تصویری از صفحه خرید بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه مایکروسافت را مشاهده کنید:

rdr2-ms

بازی Red Dead Redemption 2 پس از دوبار تاخیر خوردن بالاخره روز 26ام اکتبر مصادف با چهارم آبان ما برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، قطعا منتشر خواهد شد. می پرسید چرا قطعا؟ زیرا مدیرعامل کمپانی مادر راک‌استار گیمز، شخصا به هواداران قول داده که بازی دیگر تاخیر نخواهد کرد. برای اخبار بیشتر از این شاهکار وسترن مورد انتظار، با پلازامگ همراه بمانید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021