بررسی تصویر هلی بری در عکس جدید منتشر شده از فیلم John Wick 3

بررسی تصویر هلی بری در عکس جدید منتشر شده از فیلم John Wick 3
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با بررسی عکس جدیدی که از فیلم John Wick 3 منتشر شده، متوجه حضور هلی بری به عنوان کاراکتر سوفیا در این فیلم می شویم. فیلم John Wick 3 هم اکنون در حال فیلمبرداری است تا برای زمان تعیین شده برای انتشارش یعنی ماه می 2019 آماده باشد.

عکس جدیدی که از فیلم جان ویک 3 (John Wick 3) منتشر شده است، توجه طرفداران این مجموعه را به کاراکتر هلی بری (Halle Berry) یعنی سوفیا (Sofia) جلب کرده است. هلی بری، بازیگر زن برنده جایزه اسکار، یکی از بازیگران برجسته‌ای بوده که قرار است در این فرنچایز اکشن نقش ایفا کند و انتظار می رود که یکی از کاراکترهای زن برجسته فیلم باشد. البته این موضوع به این معنی نیست که او نقش یک تبهکار را بازی می‌کند، بلکه اخبار منتشر شده نقش بری را به عنوان یک مادر میانسال با یک بچه کوچک به تصویر می کشند که مسلما در اثر یک سری از وقایع، وارد ماجرای زندگی جان ویک می شود. البته هنوز دقیقا مشخص نشده است که آیا بری در ماجراهای اکشن با جان ویک همکاری می کند، یا اینکه او فردی است که جان باید از او محافظت کند.

فیلم John Wick 3 اخیرا شروع به فیلمبرداری شده است تا بتواند برای زمان انتشارش یعنی ماه می سال 2019 آماده شود. این موضوع بدین معنی است که بلافاصله عکس هایی از محل فیلمبرداری به صورت آنلاین در دسترس قرار خواهند گرفت، البته خود کمپانی لاینزگیت (Lionsgate) هیچ زمانی را برای معرفی بیش از اندازه این فیلم تلف نمی کند؛ برای نمونه تاکنون تنها یک عکس رسمی از کاراکتر سوفیا با بازی هلی بری در دسترس قرار گرفته است که آماده شروع کار خود در فیلم جان ویک 3 است.

اکانت رسمی توییتر جان ویک  امروز یک عکس را با کپشنی مبهم تحت عنوان «زنی که در حال انجام ماموریت است» منتشر کرده است. در تصویر منتشر شده به نظر می رسد هلی بری یا همان کاراکتر سوفیا در لابی هتل کانتیننتال (Continental) حضور دارد، که محلی برای اعضای فرنچایز جامعه قاتلین زیر زمینی فیلم جان ویک است. در این تصویر به طور واضح دبده می شود که سوفیا تحت حفاظت دو سگ قرار دارد که احتمالا قبل از انجام ماموریتش آن ها را به دربان هتل یعنی چارون (Charon) که توسط لنس ردیک (Lance Reddick) بازی می شود، می سپارد. ارتباط بین سوفیا و جان ویک در این فیلم جالب خواهد بود و با توجه به اینکه کاراکتر سوفیا هرگز به عنوان یک تبهکار معرفی نشده است، ممکن است که او در نقش یک همکار برای جان ویک به این فیلم اضافه شود که به جان در تلاشش برای زنده ماندن کمک کند. باید به یاد داشته باشید که جان ویک در انتهای قسمت دوم این فیلم به عنوان یک شخص تحت تعقیب قرار گرفت که تمامی منابعش را از دست داده بود، و این به این معنی است که در حال حاضر او هدفی برای افرادی است که می خواهند جایزه بزرگی را که برای سر او گذاشته شده است بدست آورند. «زنی که در حال انجام ماموریت است» می تواند این مفهوم را داشته باشد که کاراکتر سوفیا همان کسی است که جان ویک می تواند از او برای نجات پیدا کردن، در کنار خودش استفاده کند.

جان ویک / John Wick

بر اساس توصیفی که از کاراکترهای این فیلم به هنگام معرفی بازیگران صورت گرفته است، به نظر می رسد که فیلم John Wick 3 به بزرگ کردن جهان پیچیده این فرنچایز ادامه می دهد که به طور ایده آل منجر می شود تا حوادث این فیلم تازه به نظر برسند. از سال 2014 که مجموعه جان ویک آغاز به کار کرد، یکی از ویژگی های این فیلم ساخت دنیاهای بزرگ تر بود و تعدادی از این ایده های اضافه شده به جهان فیلم در مجموعه های قبلی خیلی مورد پسند هواداران این فیلم قرار گرفت. از آنجایی که فیلم John Wick 3 می تواند آخرین نمایش بزرگ برای هیتمن (Hitman) سابق این مجموعه به شمار رود، کارگردان این فیلم یعنی چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) به دنبال برگرداندن تمامی وقایع هیجان انگیز این فیلم و ساختن یک مجموعه ماجراجویی شگفت انگیز دیگر است. چاد ویک توانست با هوش سرشار خود این موضوع را تشخیص دهد که جان ویک نمی تواند به تنهایی به اوج سبک Gun-Fu دست پیدا کند، بنابراین چاد به عنوان تهیه کننده باید به فکر یک داستان درام متقاعد کننده نیز باشد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5