وال کیلمر دوباره نقش آیسمن را در فیلم Top Gun: Maverick بازی خواهد کرد
ارسال شده در:20 خرداد 1397، 09:30

وال کیلمر دوباره نقش آیسمن را در فیلم Top Gun: Maverick بازی خواهد کرد

طبق اخبار به دست آمده، وال کیلمر (Val Kilmer) برای ایفای نقش کاراکتر تام کازانسکی ملقب به آیسمن (Iceman) به فیلم Top Gun: Maverick  باز خواهد گشت. این فیلم هم اکنون در حال ساخت است و قبلا حضور تام کروز در آن تایید شده بود.

وال کیلمر (Val Kilmer) در نقش کاراکتر آیسمن (Iceman) به فیلم Top Gun: Maverick باز خواهد گشت. بالاخره خبر جدیدی از کمپانی پارامونت در مورد توسعه عنوان جدیدی فیلم Top Gun شنیده شد. شماره اول فیلم در سال 1986 به کارگردانی تونی اسکات (Tony Scott)، به روی پرده سینماها رفت. همانطور که انتظار می رفت، شاهد حضور تام کروز و کاراکتر او یعنی ماوریک (Maverick) در Top Gun: Maverick خواهیم بود که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. مدت زمان زیادی از وقتی که طرفداران نسخه اصلی این فیلم تام کروز را به عنوان خلبانی شجاع می‌شناختند می گذرد و مطمئنا نقش جدید او در این مجموعه متفاوت خواهد بود زیرا او در حال حاضر به یکی از مربیان خلبان‌ها در این فیلم تبدیل شده است.

از زمانی که ساخت نسخه جدید فیلم Top Gun اعلام شده است، هیچ کس به اندازه کیلمر برای پذیرش نقش خود در فیلم اعلام آمادگی کامل نکرده بود. وال کیلمر در فیلم Top Gun به عنوان کاراکتر آیسمن ایفای نقش می‌کرد و اغلب کاراکتر مقابل ماوریک به حساب می‌آمد تا اینکه آن‌ها مجبور شدند برای موفق شدن در یک ماموریت، با یکدیگر همکاری کنند. وال کیلمر در مورد علاقه‌اش در رابطه با بازگشت به فیلم Top Gun و ایفای نقش به عنوان کاراکتر آیسمن سکوت نکرده بود و به نظر می‌رسد که او اکنون به خواسته‌اش در این زمینه دست پیدا کرده است.

خبر رسانی The Wrap اعلام کرد که وال کیلمر قطعا در فیلم Top Gun: Maverick حضور خواهد داشت اما هنوز مشخص نشده است که کاراکتر او یعنی تام کازانسکی (Tom Kazansky) ملقب به آیسمن چه نقشی را در این فیلم ایفا خواهد کرد اما با توجه به اخبار منتشر شده توسط خبر رسانی The Wrap، وال کیلمر در محل تهیه نسخه جدید فیلم Top Gun در شهر سن دیگو دیده شده است و با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد که او هم اکنون نیز در حال کار بر روی این فیلم است.

Top Gun: Maverick

نکته قابل توجه دیگر این است که یکی از عناصر موفقیت فیلم Top Gun رابطه بین دو کاراکتر ماوریک و گوس (Goose) بوده است که در این فیلم شاهد آن نخواهیم بود. با این حال با بازگشت وال کیلمر به داستان فیلم Top Gun باید دید که آیا همچنان آیسمن و ماوریک رقیب یکدیگر به شمار می روند یا اینکه پس از سال‌ها، رابطه دوستی بین آن‌ها شکل گرفته است و به یکدیگر نزدیک شده‌اند. به هر حال رابطه آن‌ها به هر شکلی که باشد، باید دید که آیا آن‌ها در یک تیم مشترک در صحنه دیگری از والیبال ساحلی فیلم Top Gun حاضر می‌شوند یا خیر.

تام کروز قبلا تنها بازیگر تایید شده برای فیلم Top Gun: Maverick بود که اکنون کیلمر نیز در کنار او قرار گرفت. طبق اخبار منتشر شده، احتمال می‌رود پسر گوس و همچنین معشوقه‌ای جدید برای ماوریک نیز در این فیلم حضور داشته باشند. البته هنوز هم نام تعداد زیادی از بازیگران حاضر در ساخت این فیلم اعلام نشده است که خوشبختانه طولی نخواهد کشید که جزئیات بیشتری از این فیلم آشکار شوند. در مجموع، با توجه به این که کارگردان این فیلم، جوزف کوزینسکی (Joseph Kosinski) و همکارانش در حال کار بر روی فیلم Top Gun: Maverick هستند، قاعدتا باید بیش از دو بازیگر در این فیلم باشند. به هر حال بازگشت وال کیلمر به تنهایی موجب هیجان زده شدن طرفداران این فیلم شده است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha