فصل هشتم بازی تاج‌ و تخت پایان خوشی نخواهد داشت
دانیال ریاضی
نویسنده:دانیال ریاضی
ارسال شده در:19 خرداد 1397، 13:30

فصل هشتم بازی تاج‌ و تخت پایان خوشی نخواهد داشت

طرفداران سریال محبوب بازی تاج‌وتخت آن‌قدرها با سازوکار این سریال آشنا هستند که انتظار یک پایان خوش را نداشته باشند. بااین‌حال صحبت‌های گیلی در مورد قسمت‌های پایانی فصل هشتم نگران‌کننده است.

گفت‌وگوی Hannah Murray بازیگر نقش گیلی با سایت Winter is Coming کمی باعث نگرانی طرفداران این سریال شده است. توضیحات او در ارتباط با پایان‌بندی فصل نهایی سریال Game Of Thrones (بازی تاج‌وتخت) بیشترین اطلاعاتی است که تاکنون از این سریال به بیرون درز کرده:

می‌دانستم که نباید انتظار اتفاقات قابل پیش‌بینی را داشته باشم. هر چیزی که فکر می‌کردم اتفاق می‌افتد اتفاق نخواهد افتاد. پس چیزهایی بود که می‌دانستم اتفاق نمی‌افتند ولی نمی‌دانستم که چه اتفاقی جای آن‌ها را پر می‌کند. ولی به‌هیچ‌وجه شبیه با پایان خوش یک داستان فانتزی نیست.

صحبت‌های او شباهت زیادی با گفته‌های امیلیا کلارک در مورد قسمت‌های پایانی این سریال دارند. کلارک در گفت‌وگویی با Vanity Fair گفته بود که پایان این سریال شما را به گریه خواهد انداخت.

گیلی و سم که یکی از معدود روابط سالم در این سریال را دارند، ممکن است از زمستان جان سالم بدر نبرند. چراکه طبق تجربه، آن‌هایی که در این سریال به سمت غروب خورشید می‌روند، هیچوقت برنمی‌گردند!!

game of thrones / بازی تاج و تخت

به‌هرحال بهترین چیزی که گیلی در مصاحبه‌ی خود گفته این است که نباید انتظار اتفاقات قابل پیش‌بینی را داشت. پیش‌بینی‌های طرفداران گاهی نزدیک به واقعیت می‌شوند و به همین دلیل پس از Red Wedding دیگر هیچ‌وقت آن‌طور که باید غافلگیر نشده‌ایم. آیا باید انتظار چیزی وحشتناک‌تر از Red Wedding را داشته باشیم؟ باید صبر کرد و دید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha