پیش‌بینی ویژگی‌های احتمالی در گوگل پیکسل 3

پیش‌بینی ویژگی‌های احتمالی در گوگل پیکسل 3
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

گوگل استاد متعجب کردن همگان است. این اتفاق برای عرضه گوگل پیکسل 3 هم خواهد افتاد؛ اما ما دل به دریا زده‌ایم و آنچه که از رفتارهای سال‌های اخیر گوگل برای طراحی سری گوگل پیکسل 3 بر می‌آمد را پیش‌بینی کرده‌ایم.

نزدیک به نیمی از سال را پشت سر گذاشته‌ایم و هنوز منتظر هستیم تا دو گوشی پرچم‌دار جدید وارد بازار شود، ولی گویا تولیدکنندگان اندازه ما عجله‌ای برای معرفی محصولات خود ندارند. این دو گوشی از دو شرکت اپل و گوگل است. آیفون جدید و نسل سوم از گوشی‌های هوشمند سری پیکسل گوگل مسلماً دو گوشی پرچم‌دار نیمه دوم سال خواهند بود. آن‌گونه که مشهود است، ما در مورد اپل 2018 بیشتر از گوگل پیکسل 3 می‌دانیم. یا دقیق‌تر به شما بگوییم، خبرهای ضدونقیضی که در مورد گوگل پیکسل رسیده است، اجازه نمی‌دهد که تصمیم‌گیری جامعی در مورد مشخصات دقیق گوگل پیکسل 3 داشته باشیم. به همین دلیل ما بر اساس شواهدی که تاکنون از گوگل در ساختن گوشی‌هایش دیده‌ایم، ویژگی‌هایی استدلال کرده‌ایم که به احتمال زیاد در گوگل پیکسل 3 وجود خواهد داشت.

گوگل عادت دارد که کاربران همیشگی و طرفدارانش را با ویژگی‌های جدید یک‌باره متعجب کند. این شرکت پای خودش را از نرم‌افزاری بودن این اتفاقات فراتر گذاشته و با سخت‌افزار هم این کار را می‌کند. کلاً این توانایی را دارد که با احساس طرفداران به خوبی بازی می‌کند. برای مثال می‌توانیم به حذف شارژ بی‌سیم در مدل‌های اخیر اشاره کنیم که یک‌باره این اتفاق صورت گرفت، همچنین به‌یک‌باره جک هدفون نیز حذف شده است.

گوگل پیکسل 3

ویژگی که تقریباً از گوگل مطمئن هستیم از پیکسل 3 حذف نشده است، وجود نمایشگر منحنی است. نمایشگر منحنی روی پیکسل 3 بر اساس علایق HTC مطمئناً فعال و دارای عملگرهای خاصی خواهد بود. این ویژگی در گوگل پیکسل 2 نیز به کار گرفته شده است و امیدواریم که گوگل نخواهد با قلب طرفداران خودش بازی نکند. این نمایشگر منحنی آرزوی کاربران گوشی‌های گوگل است که می‌تواند به‌یک‌باره طرفداران زیادی دوباره به سمت گوگل بکشاند. به خصوص اینکه این لبه در گوگل پیکسل بسیار کاربردی‌تر از نمونه مشابه در سامسونگ و ال جی بوده است.

ویژگی اولی که گفتیم یادتان هست، شارژ بی‌سیم. به احتمال زیاد نسخه گوگل پیکسل 3 XL بر اساس شواهدی که زودتر از همتای خود در مورد قاب پشتی شیشه‌ای لو داده است، می‌تواند از شارژ بی‌سیم استفاده کند؛ اما استناد به طراحی زیاد نمی‌تواند منبع خوبی برای خبر باشد و می‌توانیم برای کسب اطمینان بیشتر به کدهای دستور اندروید P مراجعه کنیم. در کدهای دستوری اندروید P، امکان استفاده از شارژ بی‌سیم در بسته‌بندی‌های گوشی وجود دارد؛ اما خب، اندروید P هم قرار است که با گوگل پیکسل 3 عرضه شود، شاید هر تغییر دیگری روی خود سیستم‌عامل بر اساس دلخواه گوگل انجام شود. بالاخره هر چه باشد، گوگل صاحب اصلی اندروید است.

کلام آخر

انتظار داریم که گوگل پیکسل جدید دارای بریدگی صفحه‌ای طولی‌تر نسبت به همتایان دیگر خود باشد. این شرکت گویا می‌خواهد معجزه کند و این بار دو دوربین با آرایش خاص به جای یک دوربین در بالای بلندگو قرار دهد. همچنین گوگل، بر اصرار خود به داشتن یک دوربین پافشاری می‌کند. علیرغم اینکه شاهد روند رو به رشد این صنعت به سمت دوربین دوگانه و اخیرا نیز دوربین سه گانه هستیم. پس گوگل پیکسل در قاب پشتی فقط یک دوربین خواهد داشت. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood