E3 2018: تریلر جدید Beyond Good and Evil 2 و صحبت‌های جوزف گوردون لویت در مورد بازی

یوبی سافت طی کنفرانس خبریش در نمایشگاه E3 2018 یک تریلر سینمایی و زیبا از Beyond Good and Evil 2 به اشتراک گذاشت. تریلر اخبار زیادی در مورد بخش داستانی بازی به اشتراک نمی گذارد اما چند چهره آشنا از قسمت اول بازی را شامل می شود.

در ویدیوی منتشر شده از بازی با تعدادی از خدمه کشته فضایی آشنا می‌شود که از بینشان خوک آشنای Beyond Good and Evil یعنی پیج به عنوان سرآشپز دیده می شود. در ادامه تریلر کشتی از موجی از قطعات معلق یخی عبور می کند و بروی یک کشتی فضایی به مراتب بزرگتر با دو سرباز زره پوش فرود می‌آید که رهبرشان کسی نیست جز «جید» پروتاگونیست قسمت اول!

در حال حاضر مشخص نیست که چگونه جید و پیج در ادامه Beyond Good and Evil 2 با یکدیگر دوست می‌شوند اما یوبی سافت پیش تر اعلام کرد که بازی یک پیش در آمد خواهد بود.

در ادامه بازیگر معروف هالییود جوزف گوردون لویت به تیم یوبی سافت ملحق می شود تا از همکاری تیم رکورد موسیقیش با یوبی سافت خبر دهد.  بر اساس گفته گوردون لویت هرکسی می تواند موسیقی یا تصویر خودش از Beyond Good and Evil 2 را بسازد و آن را در HitRecord به اشتراک انجمن شرکت بگذارد و این شرکت آن را به شکل یک دمو برای یوبی سافت خواهد فرستاد.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha