E3 2018: نسخه سوییچ بازی Hollow Knight در دسترس است

نینتندو طی کنفرانس استریم خود در E3 2018 از پورت سوییچ بازی Hollow Knight رونمایی کرد. این بازی هم اکنون برای خرید در دسترس است.

بازی زیبای Hollow Knight عنوانی متروید وانیایی که اوایل سال گذشته برای پلتفرم های کامپیوترهای شخصی عرضه شد، روز گذشته اولین انتشار کنسولی خود را با نینتندو سوییچ آغاز کرد. نینتندو طی کنفرانس استریم خود در E3 2018 اعلام کرد که آیتم ها، مناطق، شخصیت‌ها و باس‌های جدیدی که در آخرین بسته محتویات الحاقی بازی وجود داشتند در نسخه سوییچ بازی نیز حضور خواهند داشت.

پس از یک کمپین کیک استارتری موفق در 2014، بازی Hollow Knight در فوریه 2017 منتشر و مورد استقابل شدید طرفداران قرار گرفت. از آن زمان به بعد سازندگان چهار بسته الحاقی رایگان برای بازی منتشر و کوئست‌ها، شخصیت‌ها، باس فایت‌ها، موسیقی و موارد بیشتری را به بازی اضافه کردند. این چهار بسته با نام‌های Hidden Dreams ،The Grimm Troup ،God and Glory و Lifeblood به عنوان بخشی از ویژگی های نسخه نینتندو سوییچ بازی ارائه می‌شوند.

Hollow Knight اولین بار طی استریم Nindies گذشته برای کنسول سوییچ معرفی شد. بازی هم اکنون در eShop قرار دارد و همانند نسخه کامپیوترهای شخصی با قیمت 15 دلار در دسترس است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha