هواوی خدمات اتصال ابری هوشمند خود را تحت عنوان Cloud Connect معرفی کرد

هواوی خدمات اتصال ابری هوشمند خود را تحت عنوان Cloud Connect معرفی کرد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هواوی در نمایشگاه CEBIT 2018 خدمات جدیدی تحت عنوان Cloud Connect را ارائه کرده که مورد توجه سازمان‌های مختلفی قرار گرفته است.

هواوی خدمات اتصال ابری هوشمند خود را تحت عنوان Cloud Connect در نمایشگاه CEBIT 2018 ارائه کرد. این محصول امکاناتی از جمله تامین خدمات سطح دقیقه‌ای، مدیریت هوشمند، تعرفه های انعطاف‌پذیر و عملکردی باثبات را ارائه می‌دهد. هواوی با سازمان‌های مختلف همکاری می‌کند تا خدمات کامل Cloud Connect را با انطباق عبور از مرزها یا Cross-Border ارائه نماید.

هر قدر که شرکت‌های مختلف به گسترش بازارهای جهانی خود می‌پردازند، نیاز بسیار زیادی به شبکه اتصال ابری در سطح جهانی دارند که منطبق بر عبور از مرزها (Cross-border) باشد تا بتوانند بهینگی عملیاتی خود را افزایش دهند و در عین حال تجربه خدمات بهتری را به کاربران نهایی خود ارائه نمایند.

خدمات Cloud Connect هواوی، کاملا با نیازهای انطباقی سازگار است. برای مثال، هواوی و اپراتورهای چین با یکدیگر به همکاری می‌پردازند تا مشتریان بتوانند امکان انطباق با قابلیت عبور از مرزها را به دست آورند. هواوی در سطح بین‌المللی با تکیه بر تجربه فنی 30 ساله و همین طور منابع شبکه‌ای خود در بیش از 170 کشور و منطقه مختلف تلاش کرده تا به مشتریان در ارائه و ساخت شبکه‌های Cloud Connect با عملکرد بالا و در سطح تجاری کمک کند.

هوآوی

در این دوره از نمایشگاه CEBIT ثابت شده که خدمات سطح دقیقه‌ای Cloud Connect به شکل قابل توجهی سریع‌تر از خدمات خطی اختصاصی سنتی است. خدمات خطی سنتی نیاز به ماه‌ها کار دارند تا اجرای خدمات آنها کامل شود. خدمات Cloud Connect قابلیت های IT سازمان‌ها را برای گسترش کسب و کار خود در سطح جهانی بسیار زیاد ارتقا می‌بخشد.

هواوی از کنترلر گلکسی استفاده می‌کند که مولفه اصلی اتصالات ابری است و با استفاده از آن امکان مدیریت خدمات سطح مستاجری (tenant-level)، توپولوژی‌های شبکه‌ای بصری و مقیاس‌گیری از منابع از طریق برنامه‌ریزی‌های SDN را فراهم می‌کند. در آینده، Cloud Connect می‌تواند از شبکه‌های تجاری میلیون‌ها مستاجر پشتیبانی کند. عضویت در خدمات بسته Cloud Connect انعطاف‌پذیرتر است و پهنای باند این خدمات در مناطق مختلف در عرضه چند دقیقه به شکل مناسبی توزیع می شود.

شبکه‌های معتبر و باثبات Cloud Connect در آینده می‌توانند بهینگی عملیاتی شرکت‌ها و سازمان‌ها را افزایش دهند. بر اساس شواهد موجود در نمایشگاه، ثابت شد که خدمات Cloud Connect دارای تاخیر کمتری (حدودا 30 درصد کمتر از اینترنت) هستند و نرخ از دست رفتن اتصال از 10 درصد (که در اینترنت بیشترین میزان است) به صفر رسید.

مایکل لی، مدیریت پروژه Cloud Connect در هواوی بیان کرد که این نمایشگاه تنها آغازی برای این پروژه بود و توانست توجه سازمان‌های بسیاری را به خود جلب نماید. هواوی و اپراتورهای مختلف به صورت رسمی عرضه تجاری خدمات Cloud Connect‌ را در رویداد Huawei CONNECT 2018 در ماه اکتبر اعلام می‌نمایند.

کلام آخر

هواوی و شرکای تجاری‌اش به عرضه راهکارهای دیجیتالی خود در نمایشگاه CEBIT 2018 می‌پردازد که 11 تا 15 ژوئن در آلمان برگزار می‌شود. این شرکت همچنین بهترین راهکارها در حوزه رایانش ابری (Cloud Computing)، هوش مصنوعی، داده‌های بزرگ، اینترنت اشیا یا IoT و شبکه نرم‌افزار محور (SDN) را ارائه می‌نماید که همگی نقشی اساسی را در عصر تحولات دیجیتال ایفا می کنند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood