از نقشه بزرگ شهر نیویورک در بازی Spider-Man رونمایی شد

پس از انتشار اخبار و تریلر جدیدی از Spider-Man در E3 2018 به تازگی ویدیویی از بازی در اینترنت منتشر شده که بازیکنان را با محیط بزرگ شهر نیویورک آشنا می‌کند.

بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظرند تا هر چه زودتر عنوان Spider-Man را روی کنسول پلی استیشن 4 تجربه کنند. در عین حال اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) جزئیات زیادی از بازی آینده‌اش به اشتراک گذاشته است، به عنوان مثال این که بازیکنان انتظار مواجهه با چه نقش منفی‌هایی را باید داشته باشند، اسپایدرمن چه لباسی به تن خواهد کرد و مواردی از این قبیل، حتی بسیاری منتظر یک تریلر دیگر از گیم پلی بازی هستند. اخیراً علاوه بر تمامی این جزئیات، ویدیویی در اینترنت پخش شده که نقشه جهان باز بازی را نمایش می‌دهد.

کاربری با نام Caboos یک ویدیو در یوتیوب قرار داده که بخش‌هایی از تاب خوردن‌ها و مبارزات اسپایدرمن در خیابان‌های نیویورک را نمایش می‌دهد و با این که این ویدیو فقط یک دمو است، نقشه بسیار بزرگ و وسیع به نظر می‌رسد. Caboos در ویدیوی یوتیوبش که از Reddit برداشته شده جزئیات بیشتری از نقشه بازی را به اشتراک می‌گذارد.

ویدیوی Reddit همه نقشه Spider-Man را در نمای دوربین سوم شخص نمایش می‌دهد و از بخشی از مرکز شهر، یک جزیره کوچک پایین بخش مرکزی و دو منطقه بزرگ در دو طرف نقشه که با پل به شهر متصل می‌شوند، رونمایی می‌کند. البته Caboos اشاره دارد که احتمالاً اسپایدرمن نتواند از مناطق آن طرف پل دیدن کند، اما با این وجود، باز نقشه به طرز عجیبی بزرگ است.

اینسومنیاک همچنین از لباس Iron Spider نیز رونمایی کرد، لباسی که اسپایدرمن در دنیای Avengers به تن داشته است. ویدیو، برج انتقام جویان در نیویورک را به عنوان ایستر اگ نمایش می‌دهد، چنین چیزی حاکی از آن است که بازی در همان دنیای مارول جریان دارد. البته برج Avengers که در بازی مشاهده می‌کنیم از لحاظ طراحی کمی با فیلم انتقام جویان متفاوت است، اما به هر حال این که می‌دانیم بازی در همان دنیا جریان دارد، ویژگی جذابی به نظر می‌رسد.

Spider-Man در تاریخ 7 سپتامبر (16 شهریور) 2018 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha