سریال Star Trek Discovery باز هم با تغییر مدیر تولید مواجه شد

سریال Star Trek Discovery باز هم با تغییر مدیر تولید مواجه شد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال Star Trek Discovery که مراحل تولید فصل دوم خود را پشت سر می‌گذارد با تغییر شورانرها (Showrunners) یا همان مدیران تولید خود مواجه شده است. این اولین بار نیست که بلندپایه‌ترین عوامل سریال تغییر می‌کنند.

مجموعه تلویزیونی Star Trek: Discovery محصول شبکه CBS، نخستین سریال Star Trek پس از حدود یک دهه به شمار می‌رود. این مجموعه که فصل نخست آن چندین ماه پیش پخش شد هم اکنون مراحل تولید فصل دوم را طی می‌کند تا برای پخش در سال 2019 آماده شود. مجموعه «پیشتازان فضا: دیسکاوری» تا به حال توسط مدیران تولیدش یعنی گرچن برگ و آرون هاربرتس سرپرستی شده است. این دو نفر در زمان تولید فصل اول سریال، جایگزین برایان فولر شده بودند. حالا گزارش شده که خود برگ و هاربرتس نیز سریال را ترک کرده‌اند و الکس کورتزمن که تهیه‌کننده سریال است به عنوان مدیر تولید یا شورانر جایگزین آن‌ها شده است.

Star Trek: Discovery

نقش جدید کورتزمن توسط شرکت استودیوهای تلویزیونی CBS که تولیدکننده سریال دیسکاوری است تایید شده است:

ما برخی تغییرات را در تهیه‌کنندگان Star Trek: Discovery اعمال کرده‌ایم. سریال تحت رهبری و دید خلاقانه تهیه‌کننده اجرایی و یکی از سازندگان سریال یعنی الکس کورتزمن به کار خود ادامه می‌دهد. تولید فصل دوم Discovery طبق برنامه قبلی برای سال 2019 ادامه خواهد یافت و شاهد ادامه ماجراهای جدید در کنار جریانات فصل موفق قبل، خواهیم بود.

کورتزمن از همان ابتدای کار سریال تا به حال، در میان انبوه تغییرات دست اندرکاران، یکی از باثبات‌ترین‌ها بوده است. در ابتدای شروع به کار سریال، فولر به عنوان شورانر برگزیده شد، اما در اکتبر 2016، او سریال را ترک کرد تا روی مجموعه تلویزیونی American Gods محصول شبکه Starz تمرکز داشته باشد. برگ و هاربرتس که قبلا به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در سریال نقش ایفا می‌کردند جای فولر را به عنوان شورانر گرفتند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، شایعاتی درباره دلایل جدایی این دو نفر وجود دارد. از جمله آن‌ها بودجه قسمت ابتدایی فصل دوم و یا مخالفت با اعضای گروه نویسندگان سریال است. این وبسایت نوشته است که دست اندرکاران تولید سریال طبق برنامه قرار بوده مدتی استراحت داشته باشند، بنابراین تغییر شورانرها مشکلی در آماده‌سازی سریال تا زمان برنامه‌ریزی شده، ایجاد نخواهد کرد.

در آوریل گزارش شد که انسون مونت ستاره مجموعه تلویزیونی Inhumans در نقش کاپیتان کریستوفر پایک به فصل دوم Discovery ملحق خواهد شد. کاپیتان پایک پیش از کاپیتان جیمز تی. کرک هدایت سفینه یواس‌اس اینترپرایز را برعهده داشته است. احتمال ورود پایک، قبلا هنگامی که در انتهای فصل اول سریال، سفینه یواس‌اس اینترپرایز با سفینه مشهور فرنچایز Star Trek روبرو شد آشکار شده بود.

در تازه‌ترین اخبار سینما، ساخت دو فیلم سینمایی جداگانه Star Trek  نیز گزارش شده است. هرچند مسیر فیلم‌های سینمایی فرنچایز Star Trek به دنبال عدم موفقیت تجاری فیلم Star Trek Beyond در سال 2016 شبهه برانگیز بوده است، جیم جیانوپولوس رئیس استودیوی پارامونت تایید کرده است که این فرنچایز همچنان یکی از دارایی‌های فعال استودیو بوده است. در حالی که ما چیزی از این پروژه‌ها نمی‌دانیم، یکی از آن‌ها می‌تواند فیلم Star Trek باشد که در گزارش‌ها به کوئنتین تارانتینو نسبت داده شده است.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازامگ همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 28.2 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 17.9 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 16.2 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 9.1 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.5 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 2.2 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.8 میلیارد تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
plaza-ads