احتمال حضور شخصیت‌های Avengers و Star Wars در Kingdom Heart 3 کم است

علی رغم شراکت اسکوئر انیکس با کمپانی والت دیزنی، تتسویا نامورا، کارگردان Kingdom Heart 3 اعلام کرد که شخصیت‌های فیلم Avengers و Star Wars در این بازی حضور نخواهند داشت.

طی نمایشگاه E3 2018 تریلر‍‌های زیادی از Kingdom Heart 3 نمایش داده شدند و ویژگی‌های خوب زیادی را از بازی به اشتراک گذاشتند. هیچ کس از تماشای رفاقت سورا، دونالد داک و گوفی که با قهرمانان Wreck it Ralph دمار از روزگار دشمنانشان بیرون می‌آورند و با رافونزل از درختی به دیگری تاب می‌خورند و با السا و آنای Frozen در سرزمین یخی می‌جنگند، سیر نمی‌شود. اما چرا هیچ یک از ویدیوهای Kingdom Heart 3 محتویاتی از Kingdom Heart یا Avengers را شامل نمی‌شدند؟

در ذهن تمامی مخاطبان این سوال پیش آمد که چگونه اسکوئر انیکس (Square Enix) بیخیال این همه شخصیت‌ شده است؟ مگر این شرکت با هر محصولی از دیزنی شراکت ندارد؟ مگر بازی Kingdom Heart 3 نیست؟ پس پلنگ سیاه و کاپیتان آمریکا کجا هستند؟ چرا خبری از دارث ویدر، پرنسس لیا یا هان سولو نیست؟

Kingdom Heart 3

مـتأسفانه بر اساس گزارشی که توسط سایت Mobile 01 به اشتراک گذاشته شد، قهرمانان محبوبمان از این دو سری به این زودی‌ها در Kingdom Heart 3 حضور نخواهند داشت.

از اسکوئر بابت حضور شخصیت‌های Star Wars و Avengers در بازی Kingdom Heart III سوال پرسیده شد و این استودیو صراحتاً پاسخ داد: خیلی بعید است. بر اساس گفته تتسویا نامورا، کارگردان بازی Kingdom Heart III، شانس حضور شخصیت‌های این دو محصول در بازی Kingdom Heart 3 بسیار کم است؛ حتی با وجود این که هر دوی آن ها زیر چتر دیزنی قرار دارند. دلیل اصلی این تصمیم به این خاطر است که هویت اصلی قهرمانان این دو فیلم به دنیای دیزنی باز نمی‌گردد، علی رقم این که هر دویشان تحت مالکیت دیزنی قرار دارند قرار دادنشان در بازی Kingdom Hearts کاری بسیار مشکلی خواهد بود.

بازی Kingdom Heart 3 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) 2019 در ژاپن و آسیا و در 29 ژانویه (9 بهمن) در آمریکای شمالی و اروپا برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha