تمساح جهش یافته در ریمیک Resident Evil 2 حضور خواهد داشت

ریمیک آینده Resident Evil 2 تغییرات زیادی در مقایسه با نسخه اصلی خود خواهد داشت، اما همچنان شامل تعداد زیادی المان آشنا نیز هست.

Resident Evil 2 نه تنها به داستان اصلی، محیط گذشته و اتمسفر فوق ترسناکش پایبند است، بلکه برخی هیولاهای آشنای سری مثل باس‌های خاطره انگیز عنوان 1998 را باز می‌گرداند.

طرفداران بازی Resident Evil 2 هنگامی که با لیان اس کندی در فاضلاب‌های راکون سیتی به جست و جو می‌پردازند، بار دیگر لحظه سکته آور حمله تمساح جهش یافته را تجربه خواهند کرد. تمساح غول پیکر جهش یافته یکی از المان‌های پررنگ Resident Evil 2 اصلی بود، اما کپکام (Capcom) متعهد شده که برای ریمیک بازی، این جانور را بار دیگر خلق کند. صحبت‌هایی که یوشیاکی هیرابایاشی، تهیه کننده بازی، طی نمایشگاه E3 2018 با سایت Polygon داشت، از این قرار است:

من واقعاً این تمساح را دوست دارم و می‌خواهم که آن را در این بازی بگنجانم. به نظرم بخشی از تاریخچه Residnet Evil 2 محسوب می‌شود و مردم خاطرات زیادی از این تمساح دارند.

در عین حال که طرفداران قدیمی Resident Evil 2 از خلق مجدد چنین لحظه خاطره انگیزی در بازی هیجان زده هستند، این تمساح قرار بود به کل از بازی حذف شود. بنا به گفته هیرابایاشی، نگرانی‌هایی برای تیم سازنده وجود داشت که تمساح در دنیای ریمیک بازی نمی‌گنجد. ظاهراً سازندگان چندین بار طراحی تمساح را مورد بازنگری قرار دادند، بنابر این امکان دارد موجودی که در ریمیک با آن مواجه می‌شویم با نسخه‌ای که بازیکنان در سال 1998 می‌شناختند تفاوت‌های زیادی داشته باشد.

Resident Evil 2

ریمیک Resident Evil 2 چند نمونه تغییر هیجان انگیز دیگر نیز خواهد داشت. برای مثال برخلاف گذشته که دو کمپین A و B وجود داشت که روی یکدیگر تأثیر گذار بودند، لیان و کلیر اکنون کمپین اختصاصی و جداگانه خودشان را دارند. علاوه بر این، نمای دوربین به جای حالت ثابت و از بالا به پایین بازی اصلی به پشت شانه تغییر کرده است.

بنابر این ریمیک Resident Evil 2 از بعضی جهات تغییر خواهد کرد و در نتیجه ممکن است باس فایت تمساح نیز برای شگفتی بازیکانان تغییر کند، اما همین که کپکام آن را در بازی گنجانده جای خوشحالی دارد. احتمالاً طی ماه‌های آینده از دیگر مواردی که بازیکنان باید انتظارش را داشته باشند مطلع خواهیم شد.

Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه 2019 (5 بهمن) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plaza_mag عضویت در کانال تلگرام

0 دیدگاه دیــدگاههای کاربـــران

بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha