بازنشر World of Warcraft Classic با پچ 1.12 بازی همراه خواهد بود
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:28 خرداد 1397، 08:30

بازنشر World of Warcraft Classic با پچ 1.12 بازی همراه خواهد بود

بلیزارد اعلام کرد که World of Warcraft Classic تجربه نوستالژیکی از World of Warcraft را ارائه خواهد کرد. بازی با پچ 1.12 World of Warcraft اجرا خواهد شد.

مدتی پیش خبری گزارش شد که بلیزارد در حال احیای World of Warcraft سال 2004 است تا حس نوستالژیک را برای بسیاری از بازیکنان PC زنده کند. اما ظاهراً بلیزارد World of Warcraft 2004 را هدف نگرفته و سراغ نسخه 2006 رفته است. در آپدیت خبری این کمپانی در روز جمعه، بلیزارد تأیید کرد که World of Warcraft Classic با پچ 1.12 بازی یا پچ Drums of War (طبل‌های جنگ) اجرا خواهد شد.

پچ 1.12 آخرین پچ بزرگ World of Warcraft قبل از انتشار اولین گسترش دهنده بازی یعنی The Burning Crusade بود. بلیزارد در توضیحاتش ادامه داد که چرا این بهترین نقطه برای World of Warcraft Classic محسوب می‌شود.

همانطور که بسیاری از شماها می‌دانید، دوره کلاسیک دو سال طول کشید و پر از تغییرات بود. ویژگی‌های اساسی مثل مناطق نبرد در پچ‌های بعد از انتشار WoW اصلی معرفی شدند و طراحی کلاس به مرور تغییر کرد. پس از سنجش تمامی موارد، تصمیم گرفتیم پچ 1.12 یا Drums of War را منبع اصلی خود قرار دهیم، به این دلیل که کامل‌ترین نسخه از تجربه کلاسیک بازی را ارائه می‌‌دهد.

World of Warcraft Classic

هنوز مدت زمان زیادی از اعلام این تصمیم نگذشته و شاهد بروز احساسات مختلفی در انجمن‌های World of Warcraft هستیم. به گفته بلیزارد دوره کلاسیک این نقش آفرینی آنلاین بیش از دو سال طول کشید، به این معنی که World of Warcraft Classic معناهایی مختلف برای  بازیکنان مختلف به همراه دارد. تجربه 2004 با نسخه 2006 تفاوت‌های زیادی داشت. البته بنا به گفته خود بلیزارد این شرکت برنامه دارد کاملترین نسخه از تجربه کلاسیک بازی را ارئه دهد.

پچ 1.12 به بلیزارد اجازه می‌دهد که هسته مرکزی گیم‌پلی مثل نبردهای بین قلمرویی و نبردهای PvP مأموریت محور را حفظ کند و در عین حال از سرورهای قدرتمند و مهمی که زیرساخت‌هایش را طی 13 سال بنا کرده است، بهره بگیرد. چنین چیزی به این معنا خواهد بود که World of Warcraft Classic در بتل‌نت‌های مدرن با ویژگی‌های امنیتی بالا اجرا شده اما گیم پلی کلاسیک ارائه می‌دهند.

از قرار معلوم بلیزارد تمامی مراحل ساخت پچ را پشت سر گذشته و فقط باید عرضه‌اش کند. سوال بزرگی که در این بین شکل می‌گیرد این است که World of Warcraft Classic به چه شکل و چه زمانی منتشر خواهد شد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha