امکان جدید گوگل فوتوز برای دسته بندی خودکار تصاویر مشابه
محمدحسن رمضان زاده
ارسال شده در:29 خرداد 1397، 20:00

امکان جدید گوگل فوتوز برای دسته بندی خودکار تصاویر مشابه

قابلیت جدید گوگل فوتوز برای دسته بندی تصاویری که در بازه‌های زمانی مشابه گرفته شده اند معرفی شد. همچنین بهترین تصویر هر گروه توسط الگوریتم مخفی این اپلیکیشن انتخاب و ستاره دار خواهد شد.

گوگل در حال افزودن قابلیت های جدید به سرویس گوگل فوتوز است؛ اما شاید از بسیاری از آنها خبردار نشوید. همچنین ممکن است تعدادی از این قابلیت‌ها به صورت آزمایشی توسط این غول جستجو برای بعضی از کاربران خاص در کشورهای مختلف در دسترس قرار گیرد.

آخرین ویژگی افزوده شده به این اپلیکیشن اندرویدی که مورد توجه بعضی از کاربران قرار گرفته و به نظر مفید می‌رسد، قابلیتی است که می تواند تصاویر را در گوگل فوتوز دسته بندی کند.

در واقع این اپلیکیشن اکنون می تواند تصاویری را که در یک زمان مشخص گرفته شده و موضوعات مشابهی دارند، گروه بندی کند. علاوه بر دسته بندی تصاویر، گوگل فوتوز بر اساس الگوریتم مخفی خود می‌تواند بهترین تصویر هر گروه را به شما پیشنهاد دهد.

گوگل فوتوز / Google Photos

زمانی که این اپلیکیشن تصاویر را دسته‌بندی می‌کند، یک تصویر بند انگشتی (Thumbnail) در کتابخانه شما نشان داده می‌شود که به این مفهوم است که آن پوشه بیش از یک تصویر را در خود قرار داده است. همچنین، بهترین تصویر توسط گوگل فوتوز ستاره‌دار خواهد شد.

باید خاطرنشان کرد که شما می‌توانید از بین تصاویر گروه، تصویر مورد نظر خود را ذخیره سازی کرده و یا تصویر اولیه دیگری را برای کل گروه انتخاب کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha