بازی Forza Horizon 4 دارای حالت Crazy Taxi است
ارسال شده در:30 خرداد 1397، 11:30

بازی Forza Horizon 4 دارای حالت Crazy Taxi است

پلی‌گراند گیمز (Playground Games) در حال اضافه کردن حالت داستانی برگرفته از روایت‌های بازی Crazy Taxi به بازی Forza Horizon 4 است. علاوه بر این کارگردان هنری بازی‌ در کنفرانس خبری E3 از اضافه شدن داستان‌های کوچک دیگر به این بازی جهان باز خبر داده است.

همانطور که می‌دانیم، مسیر داستانی بازی Forza Horizon همواره به صورت یک مسافرت تک نفره بوده و کاراکتر اصلی این بازی، شخصی بی نام و نشان و بدون چهره مشخص است که در سراسر جاده‌های این بازی رانندگی می‌کند. تمام قصد و هدف مجموعه بازی‌های Forza Horizon بر این اساس بوده است که خود ماشین‌ها نقش اصلی را در این بازی ایفا کنند، نه شخصی که پشت فرمان آن‌ها نشسته و هدایت می‌کند.

اکنون برای نخستین بار، بازی Forza Horizon تعدادی مسافر خواهد داشت. طبق مصاحبه‌ای که در کنفرانس خبری E3 پشت درهای بسته با کمپانی توسعه دهنده بازی یعنی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)  صورت گرفته، بنجامین پنروز (Benjamin Penrose) کارگردان هنری بازی تایید کرد که فعالیت‌های جدید جهان باز (Open World) به بازی Forza Horizon 4 اضافه خواهد شد که یکی از آن‌ها، رساندن مسافران به مقصدشان در سریع‌ترین زمان ممکن است. پنروز در این رابطه گفت:

یکی از ویژگی‌های جدیدی که ما به بازی Forza Horizon اضافه کرده‌ایم، بخشی است به نام «داستان‌های Horizon». این حالت شامل بخش‌های کوچک و جالب داستان محور است که حول فعالیت‌های مربوط به مالکیت کسب و کار توسط شما و کنش با افراد مشخص صورت می‌گیرد.

بنجامین پنروز همچنین در ادامه صحبت‌هایش افزود:

به عنوان مثال بازیکنان این شانس را در طول این داستان‌ها خواهند داشت که صاحب یک شرکت تاکسیرانی شوند. البته بازیکنان باید این موضوع را در نظر بگیرند که راندن یک تاکسی در دنیای واقعی با فعالیت‌های اکشنی که در بازی Horizon انجام می‌دهید بسیار متفاوت است، بنابراین می توانید حدس بزنید که این بخش‌ها چگونه از آب در خواهند آمد. موارد دیگر مشابه آن نیز در بازی وجود خواهد داشت. مثلا در یکی از آن‌ها، شما می‌توانید به یک راننده بدل‌کار تبدیل شوید.

forza horizon 4

کمپانی پلی‌گراند گیمز از ذکر الهامات و ایده‌های آشکاری که وجود دارد نیز دوری نمی‌کند. پنروز در ادامه گفت:

ما همچنین داستان‌هایی را داریم که روایت آن‌ها مربوط به بازی‌های مسابقه‌ای دیگر است و یکی از این داستان‌ها، بر اساس بازی Crazy Taxi است. شما قطعا می‌توانند تصور کنید که این حالت چطور از آب در خواهد آمد.

به نظر می‌رسد که «داستان‌های Horizon» به خودی خود مورد جالبی باشد اما طرفداران این مجموعه باید هیجان‌زده و خوشحال باشند که چگونه این داستان‌ها روی فعالیت‌های جهان باز بازی تاثیر خواهند گذاشت. عناوین اخیر بازی‌های Forza Horizon موارد مشابه این چنینی را ارائه داده بودند که به عنوان مثال می‌توان به رویدادهای علائم خطر، تله‌های سرعت، مناطق دریفت، تابلوهای جایزه و … اشاره کرد. با صرف مقداری زمان، طرفداران می‌توانند به این نتیجه برسند که حالت‌های مربوط به بازی Crazy Taxi دقیقا همان مکملی خواهد بود که درخور و مناسب فرنچایز Forza Horizon است.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha