هیوندای سوناتا مدل 2020 با شکل و شمایل جدید ارائه می‌شود
امیر حیدری باطنی
نویسنده:امیر حیدری باطنی
ارسال شده در:30 خرداد 1397، 14:30

هیوندای سوناتا مدل 2020 با شکل و شمایل جدید ارائه می‌شود

هیوندای سوناتا مدل 2020 قرار است با شکل و شمایل جدیدی ارائه شود و مسئولین کمپانی سازنده قصد دارند تغییراتی در ظاهر آن صورت دهند.

هیوندای سوناتا مدل 2018 با تغییراتی در ظاهر خود همراه بود، اما به نظر می‌رسد که این مدل باز هم تغییراتی را تجربه نماید، چرا که تصاویری از تست و آزمایش مدل خانواده سدان و خودروهای اندازه متوسط هیوندای برای سال 2020 به بیرون درز پیدا کرده است. این خودروی جدید در لاس وگاس و حین برگزاری مسابقات مشاهده شده است. همچنین به نظر می‌رسد که سوناتای جدید کاملا با تغییرات طراحی روبرو شود، چرا که هیچ قسمتی از طراحی‌های این مدل شباهتی به مدل کنونی نخواهد داشت.

از نظر ظاهر جلویی سوناتای جدید، عریض‌تر از مدل کنونی خواهد بود. بخشی از این مسئله، به خاطر چراغ‌های جلو است که در بالای جلو پنجره خودرو قرار می‌گیرد و این موقعیت قرارگیری کمی بالاتر از محل چراغ‌ها در مدل کنونی است. شاید در نگاه اول متوجه نشوید، اما این شبکه احتمالا دارای حالتی مشابه با مدل کنونی و هیوندای‌های دیگر خواهد بود. قسمت بالای لاستیک‌ها (fender) نیز کمی بالاتر می‌رود و ظاهر این خودرو را عریض‌تر نمایش می‌دهد.

همچنین قسمت‌های داخلی این خودرو نیز متفاوت خواهند بود. قسمت موتور خودرو آن قدرها با قسمت برف پاک کن ترکیب نمی‌شود. در مدل کنونی سوناتا قسمت موتور، جایگاه مسافران و صندوق عقب بیشتر جمع و جور است. همچنین یک قسمت منحنی شکل در طراحی خودروی جدید وجود دارد که باعث می‌شود ظاهری سرپاتر و جذاب‌تری را شاهد باشیم. علاوه بر این قسمت پشتی این سوناتای جدید به گونه‌ای است که پرشتاب‌تر به نظر می‌رسد، اما در عین حال کمی کشیده‌تر خواهد بود که باعث می‌شود تا ظاهری سرپاتر داشته باشد.

این اولین باری است که تصاویری از نسل آینده هیوندای را می‌بینیم، اما به نظر می‌رسد که با تغییرات بسیار زیادی در بخش توسعه محصولات روبرو شده است. ظاهرا که این خودرو آماده تولید انبوه هم باشد. در نتیجه، تا رونمایی این مدل، چندان منتظر نخواهیم بود که البته شاید سال آینده شاهد رونمایی مدل جدید این خودرو باشیم.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha