اینستاگرام اپلیکیشن IGTV را با امکان پشتیبانی از ویدیوهای 60 دقیقه ای معرفی کرد
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:31 خرداد 1397، 17:30

اینستاگرام اپلیکیشن IGTV را با امکان پشتیبانی از ویدیوهای 60 دقیقه ای معرفی کرد

اپلیکیشن IGTV برادر تازه اینستاگرام با ویژگی پشتیبانی از ویدیوهای 60 دقیقه‌ای معرفی شد. این نرم‌افزار می‌تواند بستری باشد تا فعالان حوزه مدیا بتوانند بیش از قبل خودشان را نشان دهند.

همان‌طور که قبلاً هم پیش‌بینی کرده بودیم، بالاخره اینستاگرام تصمیم گرفت که بر اساس سیاست‌های مالک اصلی خودش زوکربرگ، ویدیوهای طولانی مدت به کار بگیرد؛ اما این بار زمان ویدیوها در اپلیکیشن اینستاگرام افزایش نیافته است و اپلیکیشن جدیدی با عنوان IGTV معرفی شد.

بر اساس اخباری که دیروز از کنفرانس سن فرانسیسکو منتشر شده است، IGTV اپلیکیشنی اجتماعی است که می‌تواند خواسته بسیاری از کاربران که دوست داشتند ویدیوهای طولانی در اپلیکیشن اینستاگرام مشاهده کنند را برآورده کند. مدت‌زمان پخش ویدیوها در این IGTV، یک ساعت است.

IGTV

اینستاگرام، برادر تازه متولد شده خودش IGTV را این‌گونه توصیف می‌کند:

ما تعریف جدیدی از پخش ویدیو بر روی پلتفرم‌های موبایل را ارئه می‌کنیم که شامل ویدیوهای طولانی‌تر و قابلیت پیدا کردن آسان آن‌ها از طریق کانال‌ها می‌شود. همه این‌ موارد به صورت عمودی در کف دست شما قرار خواهند گرفت.

اینستاگرام در بخش مربوط به IGTV در وبسایت خودش اعلام کرده است که در  سه سال آینده، 80% از ترافیک اینترنتی موبایل‌ها را محتوای ویدیویی تشکیل خواهد داد. این شرکت همچنین اعلام کرد که کاربران جوان‌تر، محتوای آماتور را بیشتر ترجیح می‌دهند.

IGTV

بازی جالبی بین IGTV و رقیب‌های قدیمی پخش ویدیو همانند یوتیوب و اسنپ چت به وجود خواهد آمد. هرچند به نظر نمی‌رسد قصد واقعی فیس‌بوک و اینستاگرام، مقابله با هم‌کیشان خودش باشد. در ادامه ویژگی و نقاط قوتی که اینستاگرام در مورد IGTV گفته است را خواهید خواند:

  • مخصوص موبایل: این اپلیکیشن مخصوص موبایل ساخته شده است و می‌توانید در آن به صورت عمودی و تمام صفحه، ویدیوها را مشاهده کنید.
  • ساده و بصری: با باز کردن برنامه، ویدیوها شروع به پخش شدن می‌کنند و نیاز نیست حتما به دنبال ویدیو بگردید. انجام همزمان چند کار (MultiTasking) نیز در این برنامه آسان است.
  • دستیاری: تمرکز اصلی IGTV روی سازندگانی است که شما بیشتر دوستشان دارید و در اینستاگرام آن‌ها را دنبال می‌کنید.

اینستاگرام به کسب‌وکارهای مختلف و سازندگان ویدیوهای اینستاگرامی قول داده است که می‌توانند همانند اینستاگرام، کاربران خودشان را بازیابی کرده و در این بستر جدید به دست آورند.

اگر دوست دارید این برنامه را داشته باشید، می‌توانید از این لینک آن را دانلود کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha