گوگل سرویس گوگل فید را از سیستم عامل Wear OS حذف کرد
محمدحسن رمضان زاده
ارسال شده در:02 تیر 1397، 17:00

گوگل سرویس گوگل فید را از سیستم عامل Wear OS حذف کرد

شرکت گوگل طی یک به‌روزرسانی، سرویس گوگل فید را از فهرست اپلیکیشن‌های موجود در سیستم عامل اندرویدی Wear OS ساعت‌های هوشمند حذف کرد.

گوگل روند افزودن قابلیت‌های جدید به سیستم عامل Wear OS را کند کرده است، تا جایی که اکنون در حال حذف بعضی از آن‌ها است. طبق گزارش کاربران، گوگل فید (Google Feed) از فهرست اپلیکیشن‌های موجود در ساعت های هوشمند اندرویدی آنها حذف شده است. پس اگر تا حال به ویژگی محتوای پیشنهادی علاقه‌مند بودید، از این پس مجبورید تلفن همراه خود را از جیبتان بیرون بیاورید.

گوگل فید از زمانی که برند Google Now جدا شد، تغییرات زیادی داشته است. گوگل به جای تمرکز بر روی کارت‌های پیش‌بینی موجود از زمان Google Now، اکنون بیشتر بر روی لینک‌های پیشنهادی در فید تمرکز کرده است. همان‌طور که می‌دانید، در گذشته سرویس فید با عنوان “Your Feed” در ساعت‌های هوشمند وجود داشت که حاوی اطلاعات آب و هوایی و تعدادی از کارت‌های اصلی اپلیکیشن گوگل بود.

پس از آخرین به روز رسانی گوگل، سرویس فید از فهرست اپلیکیشن‌های موجود در ساعت‌های هوشمند، حذف شد. اما دنیا به پایان نرسیده است. واقعیت این است که فید برای Wear OS زیاد مفید نبوده است. البته شاید گسترش کاربردهای فید بسیار بهتر از حذف کامل آن بود، چون فید، بخش مهمی از تجربیات گوگل در حوزه تلفن همراه بوده است و به نظر می‌رسد که گوگل باید دنبال راهی برای استفاده بهتر از فید در ساعت‌های هوشمند باشد.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha