بتسدا در مورد عملکرد بمب‌ها در Fallout 76 توضیح داد

معاون ریاست بتسدا، به تازگی اطلاعاتی در مورد مکانیزم بمباران Fallout 76 به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که به دست آوردن بمب هسته‌ای در بازی پروسه آسانی نخواهد بود.

بدون شک طرفداران Fallout 76 برای تجربه این پروژه چند نفره آنلاین پساآخرالزمانی لحظه شماری می‌کنند؛ اما می‌توان با اطمینان گفت که بسیاری مشتاقتند بیشتر در مورد محتویات بازی اطلاعات کسب کنند تا بدانند که آیا ارزش خرید در روز اول را دارد یا خیر. خوشبختانه بتسدا دائماً جزئیات جدیدی از عنوان آینده‌اش فراهم می‌کند؛ در همین راستا، پیت هاینز، معاون ریاست بتسدا سافت‌ وورکز (Bethesda Softworks) اخیراً در مورد چگونگی مکانیزم عملکرد بمب‌های هسته در گیم پلی بازی توضیح داد.

این جزئیات طی مصاحبه‌ هاینز با یک سایت خبری سوئدی به نام FZ.se به اشتراک گذاشته شد. معاون بتسدا اعلام کرد که بازیکنان نمی‌توانند در Fallout 76 یکدیگر را بمباران کنند، اما قادر خواهند بود، بخشی از نقشه را مورد هدف قرار دهند. هاینز توضیح داد: خوشبختانه می‌توانید از آثار تخریب‌گر بمباران دوری کنید؛ «وقتی بخشی از نقشه در معرض بمباران اتمی قرار می‌گیرد، بازیکنان آن منطقه مطلع خواهند شد. بنابراین می‌توانید در جای خودتان بیاستید و هیچ کاری نکنید، یا از مهلکه فرار کرده و به جای امنی پناه ببرید.»

Fallout 76

براساس گفته هاینز، به دست آوردن یک بمب هسته‌ای در Fallout 76 کار ساده‌ای نخواهد بود و بازیکنان برای فرستادن یک موشک به هوا باید کدهای مهمی را پیدا کنند. همچنین مورد دیگر مربوط به پیدا کردن یک راه مناسب برای باز کردن درب ورود به سنگرها است. او همچنین ادامه داد که دستیابی به این بمب‌ها کار ساده‌ای نخواهد بود. و به این شکل نیست که هر 5 دقیقه یکبار آن‌ها را شلیک کنید.

لازم به ذکر است، صحبت‌های Fallout 76 اولین مثالی نیست که بتسدا برای آشنایی بیشتر بازیکنان با ویژگی‌های این عنوان پساآخرالزمانی ارائه می‌دهد. همین هفته پیش مستندی توسط Noclip در مورد ناشر و سازنده بازی ارائه شد که طریقه استفاده از بمب‌های هسته‌ای روی نقشه و نحوه تعییر در گیم‌ پلی بازیکنان را نمایش می‌داد.

با در نظر داشتن همه این موارد، Fallout 76 به دلایل مختلف، عنوانی مجزا نسبت به قسمت‌های گذشته‌اش به نظر می‌رسد؛ بنابراین مشاهده اولین تجربه آنلاین بتسدا در تاریخ این نقش‌ آفرینی پسا‌آخرالزمانی مطمئناً جالب توجه خواهد بود.

Fallout 76 در تاریخ 16 نوامبر 2018 برای پلتفرم‌های کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plaza_mag عضویت در کانال تلگرام

0 دیدگاه دیــدگاههای کاربـــران

بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha