با 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 آشنا شوید
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:06 تیر 1397، 22:30

با 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 آشنا شوید

تسلا مدل 3 یکی از سدان‌های الکتریکی است که حواشی زیادی نیز از زمان عرضه تاکنون داشته است. با ما همراه باشید تا با 5 ویژگی برتر این خودرو آشنا شویم.

بررسی‌های مختلفی ممکن است تاکنون درباره تسلا مدل 3 و همین‌طور اخبار بسیاری در رابطه با این خودرو و همچنین شرکت تسلا منتشر شده باشد که اگر بررسی‌ها براساس نظر یک شخص شکل بگیرد ممکن است موافقان و مخالفانی نیز داشته باشد. با این وجود بهتر است بدانید که یکی از نکات مهم درمورد بررسی یک خودرو و میزان کارایی آن استفاده از تجربیات صاحبان خودور و کسانی است که تجربه رانندگی با آن را داشته‌اند. همچنین این نوع از بررسی‌ها براساس واقعیت بوده و شامل نظرهای شخصی درباره محصول نخواهد بود. به همین دلیل 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 با استفاده از نظرات استفاده کنندگان تسلا مدل 3 در این خبر بیان می‌شود و می‌توانید آن را در ویدیوی پایین شاهد باشید.

همچنین لیست گردآوری شده 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 را این چنین بیان می‌کند:

  • در مقایسه با خودروهای با موتور احتراق داخلی آلودگی کمتری تولید می‌کند.
  • ارزان است؛ به طوری که این خودرو نسبت به آئودی A4 یا بی ام و سری 3 ارزان‌تر بوده و همچنین هزینه نگهداری کمتری نیز دارد.
  • ایمنی بالاتری دارد. (چون از موتور سوختی استفاده نمی‌کند به این معنی است که جلوی خمیده‌تری دارد و در تصادفات ایمنی بیشتری را برای سرنشینان فراهم می‌کند.)
  • گزینه‌های شارژ مناسبی را در اختیار صاحبان خود قرار خواهد داد، مکان‌های شارژ آن در نقاط مختلف آمریکا گسترده است و تنها در عرض چند ثانیه شارژ خواهد شد.
  • تجربه رانندگی دلپذیری را به ارمغان می‌آورد که نتیجه را مدیون گشتاور، سیستم خودران، شتاب سریع و جاذبه کم است. گفتنی است که شتاب صفر تا 100 تسلا مدل 3 معادل 5.1 ثانیه است.

با توجه به اینکه نشریات مختلف همچنان به مقایسه تسلا مدل 3 با خودروهای درون سوز می‌پردازند، گفتنی است که یک خودروی درون سوز ممکن است بیش از 1000 قطعه متحرک داشته باشد در حالی که تسلا مدل 3 کمتر از 20 قطعه، یعنی 17 قطعه متحرک دارد. گفتنی است که با قطعات متحرک زیاد تنش مکانیکی، شیمیایی و حرارتی بیشتری نیز متوجه خودرو خواهد شد که در مصرف سوخت و خیلی از مسائل دیگر تأثیر دارد. در ادامه می‌توانید تصاویری از این خودروی زیبا را مشاهده نمایید:

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha