با 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 آشنا شوید
اعظم بجاری
نویسنده:اعظم بجاری
ارسال شده در:06 تیر 1397، 22:30

با 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 آشنا شوید

تسلا مدل 3 یکی از سدان‌های الکتریکی است که حواشی زیادی نیز از زمان عرضه تاکنون داشته است. با ما همراه باشید تا با 5 ویژگی برتر این خودرو آشنا شویم.

بررسی‌های مختلفی ممکن است تاکنون درباره تسلا مدل 3 و همین‌طور اخبار بسیاری در رابطه با این خودرو و همچنین شرکت تسلا منتشر شده باشد که اگر بررسی‌ها براساس نظر یک شخص شکل بگیرد ممکن است موافقان و مخالفانی نیز داشته باشد. با این وجود بهتر است بدانید که یکی از نکات مهم درمورد بررسی یک خودرو و میزان کارایی آن استفاده از تجربیات صاحبان خودور و کسانی است که تجربه رانندگی با آن را داشته‌اند. همچنین این نوع از بررسی‌ها براساس واقعیت بوده و شامل نظرهای شخصی درباره محصول نخواهد بود. به همین دلیل 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 با استفاده از نظرات استفاده کنندگان تسلا مدل 3 در این خبر بیان می‌شود و می‌توانید آن را در ویدیوی پایین شاهد باشید.

همچنین لیست گردآوری شده 5 ویژگی برتر تسلا مدل 3 را این چنین بیان می‌کند:

  • در مقایسه با خودروهای با موتور احتراق داخلی آلودگی کمتری تولید می‌کند.
  • ارزان است؛ به طوری که این خودرو نسبت به آئودی A4 یا بی ام و سری 3 ارزان‌تر بوده و همچنین هزینه نگهداری کمتری نیز دارد.
  • ایمنی بالاتری دارد. (چون از موتور سوختی استفاده نمی‌کند به این معنی است که جلوی خمیده‌تری دارد و در تصادفات ایمنی بیشتری را برای سرنشینان فراهم می‌کند.)
  • گزینه‌های شارژ مناسبی را در اختیار صاحبان خود قرار خواهد داد، مکان‌های شارژ آن در نقاط مختلف آمریکا گسترده است و تنها در عرض چند ثانیه شارژ خواهد شد.
  • تجربه رانندگی دلپذیری را به ارمغان می‌آورد که نتیجه را مدیون گشتاور، سیستم خودران، شتاب سریع و جاذبه کم است. گفتنی است که شتاب صفر تا 100 تسلا مدل 3 معادل 5.1 ثانیه است.

با توجه به اینکه نشریات مختلف همچنان به مقایسه تسلا مدل 3 با خودروهای درون سوز می‌پردازند، گفتنی است که یک خودروی درون سوز ممکن است بیش از 1000 قطعه متحرک داشته باشد در حالی که تسلا مدل 3 کمتر از 20 قطعه، یعنی 17 قطعه متحرک دارد. گفتنی است که با قطعات متحرک زیاد تنش مکانیکی، شیمیایی و حرارتی بیشتری نیز متوجه خودرو خواهد شد که در مصرف سوخت و خیلی از مسائل دیگر تأثیر دارد. در ادامه می‌توانید تصاویری از این خودروی زیبا را مشاهده نمایید:

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha