توافقنامه سامسونگ و بلک بری برای همکاری در زمینه‌ های امنیتی
محسن امیری
نویسنده:محسن امیری
ارسال شده در:08 تیر 1397، 16:00
اربعیناربعین

توافقنامه سامسونگ و بلک بری برای همکاری در زمینه‌ های امنیتی

بیش از 3 سال است که شرکت‌های سامسونگ و بلک بری با یکدیگر همکاری می‌کنند. همکاری این دو شرکت در زمینه‌های امنیتی است و به نظر می‌رسد که قصد دارند این گونه روابط خود را گسترش دهند.

از سال 2014 تا کنون، سامسونگ و بلک بری توافقی را برای همکاری در زمینه‌های امنیتی امضا کرده‌اند که حاصل این همکاری، سرویس‌های امنیتی نظیر BlackBerry SecuSUITE و UEM و Samsung Knox بوده است.

تاریخ پایان توافق سال گذشته بود ولی تمام شدن این توافق نه تنها پایان همکاری‌های این دو شرکت نبود، بلکه سامسونگ و بلک بری تصمیم گرفتند که همکاری‌های خود را هر چه بیشتر گسترش دهند. هدف جدیدترین توافق بین این دو شرکت، همکاری در توسعه بازار و دست‌یابی به راه‌حل‌های یکپارچه برای سرعت بخشیدن به تحولات دیجیتال و پروژه‌های سرمایه‌گذاری شده توسط افراد بیرونی شرکت‌ بیان شده است.

sAMSUNG AND BLACKBERRY / سامسونگ و بلک بری

در طی این توافقنامه‌ها، شرکت سامسونگ تمرکز خود را روی افزایش کیفیت و کارایی گوشی‌های خود گذاشته و بلک بری نیز در بخش امنیت گوشی‌هایش کارهای زیادی کرده است. نقطه قوت این توافقنامه‌ها، پوشش دادن تمام محصولات شرکت‌ها اعم از گوشی هوشمند، ساعت هوشمند و … است. با تاکید به همین موضوع بلک بری پیشنهادهای زیادی را برای مدیریت دستگاه‌های خود از طریق پلتفرم UEM می‌داد (UEM یا Universal Endpoint Management، پلتفرم‌هایی هستند که تحت آن‌ها می‌توان دستگاه‌های مختلف را با ولتاژ‌های متفاوت و البته کارایی‌های مختلف مدیریت کرد.)

sAMSUNG AND BLACKBERRY / سامسونگ و بلک بری

در متن توافقنامه جدیدی که بین دو شرکت سامسونگ و بلک بری منعقد شده است، هیچ چیز در مورد تاریخ انقضا و تمام شدن این توافقنامه ذکر نشده اما بدیهی است تا زمانی که منافع این دو شرکت در زمینه‌های مخلتف و در همکاری با یکدیگر تامین می‌شود، این توافقنامه پابرجا بوده و هیچ کدام از طرفین به ادامه ندادن آن راضی نیستند.

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha