آموزش اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام
امید جعفری
نویسنده:امید جعفری
ارسال شده در:12 تیر 1397، 18:00

آموزش اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام

اینستاگرام به صورت محدود در برخی از کشورها ویژگی اضافه کردن موزیک به استوری را اجرایی کرده است، اما این ویژگی را چگونه می‌توان استفاده کرد؟ پیچیدگی خاصی برای استفاده از آن وجود ندارد و شباهت زیادی به سایر افزونه‌های اینستاگرام دارد.

طی هفته گذشته اینستاگرام از ویژگی جدید خودش به صورت محدود در برخی از مناطق دنیا رونمایی کرده است که می‌تواند به شما این امکان را دهد که روی استوری‌های خودتان موزیک پخش کنید. فیس‌بوک به تازگی با عده‌ای از تأمین‌کنندگان اینترنتی موزیک در دنیا وارد مذاکره شده است. این به معنی اضافه شدن ویژگی موزیک به برنامه اینستاگرام به صورت همگانی است. در حال حاضر این امکان فقط برای کشورهایی نظیر استرالیا، نیوزلند، فرانسه، المان، سوئد، انگلستان و امریکا در دسترس است. استفاده از آن همانند اضافه کردن فایل‌های گیف در استوری اینستاگرام است.

بعد از عرضه عمومی این ویژگی، وقتی که برای استوری خودتان عکس یا ویدیو ضبط کردید، آیکون شکلک که در بالا سمت راست قرار دارد را لمس کنید و در ردیف دوم از امکانات قرار داده شده برای شما، ویژگی استفاده از موزیک در استوری را انتخاب کنید. زمانی که روی آن بزنید، شما به قسمت انتخاب موزیک هدایت خواهید شد تا آنچه را دوست دارید انتخاب کنید.

اینستاگرام

برنامه به‌صورت پیش‌فرض، بر اساس آماری که گوگل و دیگر موتورهای جستجو به اینستاگرام می‌دهند، موزیک‌های برتر را در ابتدا به شما نمایش می‌دهد؛ اما شما می‌توانید بر اساس نوع موسیقی شاد، رؤیایی یا سرگرم‌کننده، موزیک مورد نظرتان را انتخاب کنید؛ اگر هم به دنبال یک آهنگ مخصوص به خودتان هستید، می‌توانید آن را در قسمت جستجو، پیدا کنید.

اینستاگرام

پس‌ از اینکه مرحله انتخاب آهنگ به پایان رسید، اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد که زمان‌بندی پخش موزیک را تنظیم و انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید زمان شروع و پایان آهنگ را تغییر دهید. به صورت پیش‌فرض زمان پخش موزیک 7 تا 8 ثانیه در نظر گرفته شده است ولی شما می‌توانید آن را تا 15 ثانیه افزایش دهید. این مقدار از زمان پخش موزیک را می‌توانید بر اساس نواری که در پایین استوری به نمایش در می‌آید، هر جای قطعه که بخواهید، انتخاب کنید.

اینستاگرام

زمانی که استوری شما پخش می‌شود، در کنار پخش آهنگ، نام قطعه و هنرمند آن هم نمایش داده می‌شود تا نیازی نباشد دوستان‌تان از شما در مورد آهنگ سؤال کنند.

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha