استودیوی موتیو شرکت الکترونیک آرتز یک پروژه در حال ساخت جدید دارد
پژمان گل کار مقدم
نویسنده:پژمان گل کار مقدم
ارسال شده در:17 تیر 1397، 12:00

استودیوی موتیو شرکت الکترونیک آرتز یک پروژه در حال ساخت جدید دارد

با توجه به صحبت‌های جید ریومند، این طور به نظر می‌رسد که استودیوی موتیو (Motive Studios) شرکت الکترونیک آرتز علاوه بر Star Wars و Plants vs Zombies روی IP دیگر نیز کار می‌کند.

ظاهراً علاوه بر تمام پروژه‌هایی که استودیوی موتیو الکترونیک آرتز (Motive Studios) رویشان کار می‌کند، چند مورد دیگر نیز پروسه ساخت را از سر می‌گذرانند. این استودیوی دو دفتر دارد، یکی در مونترئال و دیگری در ونکوور. دفتر ونکوور در حال حاضر روی یک عنوان جهان-باز از Star Wars و یک بازی جدید از Plants vs Zombies کار می‌کند، در حالی که شعبه مونترئال علاوه بر کمک رسانی به پروژه Star Wars روی یک IP جدید اکشن ماجراجویی فعالیت دارد.

استودیوی موتیو

قضیه به همین جا ختم نمی‌شود. جید ریموند، مدیر عامل استودیوی موتیو الکترونیک آرتز که بیشتر به خاطر فعالیتش در یوبی سافت و ساخت فرنچایز Assassin’s Creed شناخته می‌شود، تأیید نمود که بازی دیگری توسط استودیوی مونترئال در حال ساخت است.

ریموند گفت:

در مونترئال ما یک IP بزرگ داریم و سپس به پروژه دوم خواهیم رسید. چیزی که در موردش هیجان زده‌ام این است که پروژه توسط سه نفر از پرشورترین اعضایمان ساخته شده که تمام وقت خالیشان را صرف آن کرده‌اند. آن‌ها آشتیاق زیادی داشتند و دائم می‌گفتند: اجازه دهید طرح اولیه را بریزیم، اجازه دهید که انجامش دهیم و چون پروژه هیجان انگیز به نظر می‌رسید ما هم فضایش را در اختیارشان گذاشتیم. بقیه می‌دیدند که اوضاع از چه قرار است و دوست داشتند به تیمشان ملحق شوند. اکنون به شکل یک پروژه کامل تبدیل شده و توانستیم با موتیو به این مهم دستیابیم که به نظرم یکی از مزایای استودیوی کوچک، همین است.

این که به جز Star Wars ،Plants vs Zombies و یک IP جدید، پروژه دیگری هم در کار باشد واقعاً خبر خوبی است. فقط امیدواریم موتیو دو تا عنوان نصفه و نیمه تحویلمان ندهد. امکانش زیاد است، حتی با وجود داشتن دو استودیو، بهتر است برای ساخت بازی‌ها اولویت‌بندی کرده و تمرکزشان را در هر بازه زمانی روی یکی معطوف کنند تا هر چهار پروژه کامل و کم نقص ساخته شوند.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha